https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/e1564df6-d4a0-42c0-99de-b91510a46d10
Siltä se näyttää.
ONNEKSI VENÄJÄLLE KÄYN SAMALLA TAVALLA KUIN VENÄJÄN SYNNYTTÄJÄLLEKIN ELI NL:LLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siihen ei mene enää kauan, sitten maailmaan palaa normaali rauha kun venäläiset lasten murhaajat tappavat itsensä !!!
Siltä se näyttää.
ONNEKSI VENÄJÄLLE KÄYN SAMALLA TAVALLA KUIN VENÄJÄN SYNNYTTÄJÄLLEKIN ELI NL:LLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siihen ei mene enää kauan, sitten maailmaan palaa normaali rauha kun venäläiset lasten murhaajat tappavat itsensä !!!
Vastaukset 11
Vanhimmat
On hyvä että hän julkisesti tunnisti ko tosiasian, nyt kaikki tietävät tuon asian.
Toki onhan maailma tiennyt tuon jo pitkään. Venäjän hallinnossa
on aika kasa parantumattomasti mielisairaita.
Olisko ne alkaneet stalinista.?????????????????
Venäjällä Medvedevin kaltaiset ihmiset menestyvät. Hulluus pelottaa järkevämpiä ja eivät halua haastaa hulluutta, joka voi olla myöhemmin itselle kohtalokasta, jos asettuu hulluutta vastaan Venäjällä?
Totuus on myös se, että niin kauan kuin Venäjällä on Medvedevin kaltaisia ihmisiä merkittävissä asemissa niin Venäjää pidetään toisarvoisena maana, joka tuskin saa kunnioitusta maista, jotka toimivat normaalilla tavalla.
ei itänaapurissa ole nähty tervettä ihmistä koskaan
No nyt osuit just asian ytimeen hyvä !
Medvedev on Putinin narri. Yrittää jutuillaan viihdyttää Putinia, jolla on omanlainen ajatusmaailmansa. Medvedev suoltaa Kremlin huumoria julki.
Taitaa olla venäjän johdossa alkoholin liikakäyttöä, kuten koko kansalla? Missään ei varmaan juoda niin paljon kuin siellä?
Parantumaton juoppo se on.
ei välttämättä, mutta 24/7 kännissä se taitaa olla.
Metukkahan on kissaihminen. Voiko olla paha tällainen?
Venäjän synnyttäjä Neuvostoliitto?
Mistä teitä torveloita oikein riittää? Tai ditten olet about 15 vee. Mutta silti torvelo.