Mun mies lakkasi tyystin seksin kun tulin raskaaksi. Olen nyt sitten tyydyttänyt itseäni masturboimalla mutta kaipaisin sauvaa. Voiko sitä käyttää sisään asti ja vielä tyhmempi kysymys voiko sikiö aistia ne tärinät ja muut ku vielä usein sauvalla ejakuloin ja pimppi supistelee..? Asialliset vastaukset kiitos 👍
Raskaana tyydyttely uskaltaako sauvalla ..?
Anonyymi-ap
161012
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Hölmö mies sulla, raskaana oleva kiimainen nainen on parasta mitä minä tiedän muutaman lapsen kokemuksella... Varmasti sikiö aistii värinät, mutta samoin aistii sun tyytymättömyyden ja sen kun oot tyydytetty kunnolla. Ainakin normaalisti rakastella voi lapsen syntymään asti, no miksei dildoakin vois käyttää?
Mies+50v
Ps. Ejakuloiva nainen on mun unelma kokea ja on vielä kokematta 🙈
Mies+50v
Kyllä voi huoletta naida ja dildolla kiusata pillua 👍
Doc 64v
Itsetyydytys on syntiä!
Voi vittu. Miksi oot ees täällä masturbointi-ryhmässä jos se on syntiä. Mee nukkumaan klo on jo 21
Malta nyt mielesi ja tingi lapsen edun takia omien himojesi tyydyttämisen suhteen!
Kyllä sellaista on ihan aikuisten oikeesti sattunut että tiineenä ollut emäntä on saanut nussimisen takia keskenmenon. Ei se orkku ole sen arvoinen asia että kannattaisi riskeerata. Ei meinaan tunnu kivalta jos ne pimpin supistelut työntää sikiön ulos keskeneräisenä.
Tämän palstan kiiman sokaisemilla äijillä vaan ei realismi toimi tunnetusti muutenkaan, esim anaaliseksiä isoilla dildoilla , kyrvillä ja jopa nyrkkinaintina suositellaan väittäen että ei siitä sulkijalihas löysty vaikka asiasta on netissä ihan virallisilla sivuilla päinvastaista faktaa. Kelpaa siinä sitten paikkansa survottua rikki kulkea paskat housuissa.
Eipä taida pimpin supistelut orkun takia työntää sikiöö ennen aikaisesti ulos...
Ei ainakaan meillä kertaakaan ollut ongelmia raskaana ollessa panot jopa suositeltiin sitä tekemään
M 53v
Et aitoa haluisi, siis aloittaja?
Mies+50v
Loppuraskaudessa sikiö kääntynyt ja pää kiinittynyt lantiokuopaan. Siinä vieressä emätin jossa sauva jyrisee ja täristää juuri pään vieressä!
Ehkä vähän hellempiä tyydytyskeinoja voisi käyttää.
Vaikka 18/5 joka kutittaa sikiön selkää ja täydet pallit jotka takaapäin naidessa kivasti läpsyttelee sikiön otsaa?
Eiköhän ole parempi ottaa varman päälle ja odottaa lapsen syntymää.
Parasta on luopua seksistä ja masturboinnista kokonaan. Ne on syntiä, eikä sovi kenellekään.
Anna mennä vaan, mut käyp sääliksi sua.
Sun ukko ei ymmärrä mitä menettää kun ei pane raskaana olevaa..
Toukan pää tärisee ja hurisee, ei voi olla terveellistä.
Nää on kyl just sen verta ristiriitaisia vastauksia että jatkan varuiksi sauvalla vain ulkoisesti. Sisään sormi kaks vast sit lopuks ja varovasti. Teininä kykenin säilyttämään jopa neitsyyteni kun tyydytin tietyn mallisella dldöpullolla ne on myös hyviä kortsun sisällä.
Alkup.