Facebook-sivustolleni on pari kolme kertaa murtauduttu ja siellä näitä kuviani on ollut. Missään muualla minulla ei ole ollut näitä kuvia eli mistään muualta niitä ei ole voitu saada.
Mistä näitä kuvia on saatu
14
342
Vastaukset
- Anonyymi
Suurin osa Jarmon kuvista on todellakin saatu hänen Facebookistaan. Oikeasti hänen Facebook-sivustolleen ei ole murtauduttu. Mode sai kuvat Topin kautta. Topi on Jarmon kaveri Facessa ja Jarmon happinaamari-, sairaala- ja muut sekoilukuvat olivat kaverien nähtävissä. Niinpä Topi tallensi kuvat itselleen ja lähetti ne eteenpäin modelle.
- Anonyymi
Oliko kuvaa myös lisäahappisäiliöistä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oliko kuvaa myös lisäahappisäiliöistä?
Ainoastaan sellaisia, joissa Jarmolla oli happinaamari. Joku sanoi joskus, että se olisi ollut uniapneamaski, mutta tiedä sitten näistä.
- Anonyymi
Joitain profiileja on tehty myös Jarmolta pöllityistä valokuvista. Kuvat on korjattu talteen jo Läykkäläntien mopoparkki -ajoilta 80-luvulla. Samalla vietiin myös Jarmon nimikylttejä ulko-oven pielestä.
- Anonyymi
Mistä se kuva on jossa hänellä sellainen vaalea esine suussaan?
- Anonyymi
Esine? En tiennytkään että niin voi sanoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Esine? En tiennytkään että niin voi sanoa.
Kyllä niin voi sanoa. Kuvassa hänellä ei ollut toisen miehen sukukalleudet suussa, vaan saman muotoinen esine, jonka yksi tarkoitus liittynee hapensaantiin?
- Anonyymi
Yksi Jarmon pään kuvista saatiin Facebookin Wanhoja valokuvia Ikaalisista -ryhmästä. Jarmon pää poimittiin Riitialan kansakoulun vanhasta luokkakuvasta.
Jarmon vaalisivu -nimiseen profiiliin saatiin Jarmon pää Osuuskauppavaalien ehdokaslistalta. Jarmo oli ehdokkaana vaalissa, mutta ei tullut valituksi. Tämä pää oli harvinainen, koska se oli aivan normaali. Siinä ei siis ollut mitään hapensaantiin liittyvää vempelettä.- Anonyymi
Juuri Vaalisivun kirjoituksiin Parkanon kaupungin ylin johto hermostuikin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juuri Vaalisivun kirjoituksiin Parkanon kaupungin ylin johto hermostuikin.
Tarina päättyi kuitenkin onnellisesti, kun jarmo sai potkut.
Anonyymi kirjoitti:
Tarina päättyi kuitenkin onnellisesti, kun jarmo sai potkut.
Se oli täysin oikea menettelytapa tässä asiassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tarina päättyi kuitenkin onnellisesti, kun jarmo sai potkut.
Yhteiskunta on jälleen toiminut?
- Anonyymi
Ne päät ja niitten sanomiset oli hienoja
- Anonyymi
Parkanon kaupungin johto oli hieman erimieltä asiasta. Jarmo joutui hienoon kuulemistilaisuuteen ja sai lopulta potkut. Parkanon kaupunki harkitsi myös rikosilmoituksen tekemistä. Kyllä saatiin hieno soppa aikaiseksi. :DDD
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen VigeIius noIasi taas itsensä
Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k1633518Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem492607Oli kiva nähdä sut
vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi332574Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k142389Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️232233Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset
He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien831962Linux Mint asennus kaatuu heti alkuun
Tulee kernel panic BIOS-tekstin jälkeen. Yritän ensimmäistä kertaa asentaa Linux Minttiä vanhalle Windows 10 -läppärill91918Jos voisit kysyä
Kaivatultasi vielä yhden kysymyksen, mikä se olisi? Aloitan: Mitä sinä halusit minusta?1561823Pesäpallo rulettaa
Hehkutin täällä aikaisemmin Mansen naisten joukkueen Suomen mestaruutta. Jostain kumman syystä kirjoitustani ei enää löy31683Nyt trollataan ainoastaan maahanmuutosta!
Unohdetaan hallituksen leikkaukset ja Perussuomalaisten valheet ja nostetaan Perussuomalaiset uudelleen suureksi 💪711552