Aivan turhaan yleisesti haukutaan venäläistä tekniikkaa ja sen laatua. Jälleen kerran venäläisen hävittäjän heittoistuimet toimivat moitteetta:
https://www.verkkouutiset.fi/a/suhoi-havittaja-syoksyi-maahan-venajalla/#d8bfd86f
Venäläistä luotettavaa tekniikkaa
Anonyymi-ap
4
96
Vastaukset
- Anonyymi
Ja nekin NPP Zvezda:n valmistamat heittoistuimet sisältävät, suurella todenäköisyydellä, länsimaisia osia,,,
- Anonyymi
Neuvostoaikana siellä osattiin tehdä jotain, mutta Putinin aikana ei mitään.
- Anonyymi
Neuvostoliitto on alkanut vaikuttaa aivan sympaattiselta valtiolta nykyiseen Venäjään verrattuna.
- Anonyymi
Eikös nuo heittoistuimet tehdä jossain ihan muualla kun Venäjällä.
Voihan Venäjällä jotain omiakin tekeleitä olla jossa on joku auton jousi perseen alla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433593- 362224
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321865- 171609
- 151565
- 231558
- 241407
- 141277
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai801263Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881222