Venäjälläpä tietenkin, ja Unkarissa. Suomea sen sijaan persut potkivat vain päähän.
Missä persujen isänmaa?
9
70
Vastaukset
- Anonyymi
Iran olisi persuille sopiva kun sie saa vetää vapaasti naista pataan . Uskonto väärä niin persuin ihanne on Putinin Venäjä .
- Anonyymi
Mutta haluat kuitenkin näitä oikeita islamisti naisten slistajia suomeen. Se on ilmeisesti sitä parempaa alistamista?
- Anonyymi
Suomi on persujen isänmaallinen. Vassuilla on sama aate kuin putella. Vassut vastustaa rajalakia. Vassut vastustaa miinojen käyttöönottoa m.
- Anonyymi
Suomi on persujen isänmaa. Vassuilla sama aate kuin putella. Vassut vastustaa rajalakia. Vassut vastustaa miinojen käyttöönottoa. Vassut silmänlumeeksi kannattaa natoa.
- Anonyymi
Persuporvarit ihailevat diktaattori Putinia ja nykyajan yltiökapitalistista Venäjää.
- Anonyymi
Teillä sama aate kuin putella.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Teillä sama aate kuin putella.
Putte on kommu. Siellä voitonpäivänä näkyy sirppi ja vasara tunnukset keskeisillä paikoilla.
- Anonyymi
Tutkimus kertoo että vassut ajaa totalitarismia. Näkeehän tämän ihan vaan käytännössä. Ei vassut salli toisinajattelijoita eikä toisinajattelua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tutkimus kertoo että vassut ajaa totalitarismia. Näkeehän tämän ihan vaan käytännössä. Ei vassut salli toisinajattelijoita eikä toisinajattelua.
Esim Lii ja Natsima ovat jo ilmoittaneet haluavansa rajoittaa sananvapautta. Kuka on seuraava viherpunikki joka näin ilmoittaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 938078
- 403862
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021906- 241340
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321163Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,311089Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia11885Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53847Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31822Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v27772