https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/14ae49df-1e70-4374-8ab5-273432121c4b
Tämän ikäisten teinityttöjen pitäisi pysyä kotona iltaisin, sillä Suomesta on kehittynyt turvaton maa etenkin iltaisin- ja öisin näille monille alaikäisille teinitytöille.
14-vuotias tyttö joutui törkeästi raiskatuksi Turussa.
18
187
Vastaukset
- Anonyymi
Julma teko raiskaajalta.
- Anonyymi
normihommaa , tuonlaisilta tyypeiltä, joita jotkut haluavat tänne vielä lisää.
- Anonyymi
Ei kun kulttuurinen tuulahdus?
- Anonyymi
tämä Mostafa Mostafa Rezgarin, varmaan jonkun vihervassaripuolueen eduskuntaehdokas, kunhan pääsee vankeudesta, näiden tuomiothan lyhentyvät yli puoleen normaalisti, tällaisessa maassa elämme.
- Anonyymi
Saa varmaan myös terapiaa?
- Anonyymi
Meillä misikanissa naapurin mostafa tarjoaa teinitytöille kulttuurintuntemusta ja kivoja pelihetkiä!
Nauretaanpa sille! - Anonyymi
moktar gubta juhlii?
- Anonyymi
Kesä ja maauimaloiden avaaminen on tuonut mukanaan ikävän lieveilmiön: niin Saksassa kuin Sveitsissäkin uimaloissa on havaittu seksuaalista häirintää.
Saksassa poliisille ilmoitettiin keskiviikkona neljästä tapauksesta eri kaupungeissa, kertoo saksalaislehti Bild.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011345768.html
näitten mekastus on aina sitä samaa- Anonyymi
Kyllä noita lasten nussijoita ei saisia päästää sivistysmaihin.
- Anonyymi
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16101302/halla-aho-ruotsin-virheet-on-valtettava
Huomaa suljetun ketjun neuvo.- Anonyymi
Ketju sulkeutuu kun silakka ei kestä sen totuuksia.
- Anonyymi
Marinin vasemmistohallitus, Kepun tukema, oli pahin Eu:n ulkopuolisen haittamaahanmuuton houkuttelija. Varsinkin sisäministeri houkutteli joka haastattelussa näitä kävelijöitä tänne. Ja luulee vielä, että jokin seloteko olisi ratkaisu suureen ongelmaan.
"Ohisalo totesi, että hallitus käynnistää sisäisen turvallisuuden selontekotyön näinä hetkinä."
Valitettavasti ko edustaja tekee ilmeisesti haittamaahanmuuttotyötä Brysselissä. - Anonyymi
Kumpikin tuomittu on Irakin kansalainen, mutta he ovat asuneet jo jonkin aikaa Turussa. He kommunikoivat uhriensa kanssa suomeksi. Kummallakin on oma pieni yritys.
- Anonyymi
Onneksi ns. vapaan tappamisen aikakausi on juuri tuloillaan.
- Anonyymi
Hienoa!!
- Anonyymi
Kohtuullinen rangaistus on tällaisille: Munat pois ja maasta ulos. Ikuinen kielto tulla EU:n alueelle.
- Anonyymi
Monesko tuomio alkaen 2015?
5000? - Anonyymi
Ns. kiivaita vitunmiehiä nämä meidän kunniavieraat.
Vihervasemmiston ja kepardin kädenjälki suomalaiseen elämäntapaan.
Ainoa joka tätä kehitystä julkisesti vastustaa on persut ja sinimusta liike , korjaa toki jos olen väärässä .
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1511853
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu121741Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma
Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va351507Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1961198- 941195
- 841114
Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta354992- 62869
- 49831
- 50816