Saksan ja Sveitsin uimala ongelmat kielletty aihe palstalla
Anonyymi-ap
28289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Niinpä, totuus ei kuitenkaan katoa
ONNEKSI avaajan juttu nyt näyttää pysyvän.
Tämä palstan "moderointi" on kuin jokin satunnaisgeneraattorilla toimiva AI-botti, joka pyyhkii pois mitä sattuu....ja asiattomat jättääkin usein rauhaan...??
Missä matu, siellä ongelma.
Ahaa! Siis ranskalaiset tunkeutuvat Sveitsiin?
Ehkä mamu ylläpidossa suojelee, muuten vaikea ymmärtää
Juurihan siitä kirjoitellaan.
Ehkä vuoro loppui
Otti razizmin takia loparit.
Tuo sama Suomeen ja lisäksi vielä itsepalvelumyymälöihin.
Eikä saa sanoa että yhteen uskontoon kuuluu naisten alistaminen ja vääräuskoisten kiusaaminen.
Onko kukaan käynyt Helsingissä Itiksen uimahallissa?
Kävin viimeksi 15 vuotta sitten, enää en mene istumaan saunaan 20 mustan miehen kanssa joilla on pitkät shortsit saunassa päällä.
Juu kun edes joskus istuisivat pidempää kuin sen 5 sekuntia. Saunan ovi käy kokoajan kun pojat ramppaavat edestakaisin. Tää on just sitä kulttuurin värinää.
Tyttöjä saa ahdistella vapaasti syy helteestä johtuva ilmiö Saksassa
Montako kertaa minun pitää poistattaa tuo uutinen!????
Syyllistyt laittomaan ennakkosensuuriin
Islamia ei saa vastustaa.
Ilmeisesti sveitsissä vastustetaan.
Tuollakin ihmisiä kymmeniä miljoonia ja kehdataan edes tehdä uutisia jos muutama sata kokee jotain epäasiallista käytöstä. Näille valittajille voitas antaa porttikielto jos eivät osaa määrätyssä määrin sietää muita ihmisiä.
Vittuako menevät tuollaisiin paikkoihin missä ollaan vähissä pukeissa ja niin liki toisia ettei kosketelulta voi välttyä.
Siksi koska siinä on niksi
Ja seksuaalista häirintää
Tuo on hetken kuluttuajo aivan normaalia kun normaalit ihmiset ovat vähemmistönä niin ei huomaakaan enää ahdistelua koska kaikki ahdistelevat.
kammottavaa
Etelän apinat käyvät joukkorunkulla noissa maauimaloissa.
Tekisin ahdistelijoille, jotain sellaista mitä tänne ei saa kirjottaa.
(nostaisin sellaiset yhdestä kädestä ilmaan, pois altaasta ja
menolippu sinne mistä tulikin)
Uimahousut jalassa, ei mitään kuivatteluja.
Aikuiset ihmiset, jos ei osaa käyttäytyä,
ei tarvitse sääliä, ainoastaan suora poisto altaasta.
"Aikuiset ihmiset, jos ei osaa käyttäytyä"
Nimen omaan näin. Näin se on suomessakin että jos Aikuiset ihmiset ei osaa käyttäytyä niin hyvin mahdollista että täälläkin rupeaa ulkomaalaiset vastaavaan häirintään.
Jos muualta tulleet havaitsee että tämän maan Aikuiset ihmiset on ihan nössöjä eikä uskalla tehdä yhtään mitään vaikka niitä sylkisi niin sylkeehän tulijat.
Jos tämän maan Aikuiset ihmiset OSAISI käyttäytyä niin olisi sata varmaa ettei ulkomaalaiset uskaltaisi edes ajatella käyttäytyvänsä missään häiritsevästi.
Pitäisin itsestään selvänä että jos menisin Sveitsiin maauimalaan runkulle ja kourimaan Sveitsiläisten naisia niin sveitsiläiset nuoret miehet hakkaisi mut ihan paskaksi.
Tuontakia siis itse käyttäydyn siellä sivistyneesti.
Onneksi vihervasemmiston iloksi saadaan pian suomeenkin tällainen kulttuurinen tuulahdus.
Kukaan käynyt Itiksen uimahallissa?
Merta edemmäs kalaan...