Hamaksella enää 8 pankkivankia hengissä 251:stä

243 on raakalaismaisesti kidutettu kuoliaaksi mitä sairaimmilla tavoin. Ovat oikein nautiskelleet.

Tuskin palauttavat edes noita kahdeksaa.
18206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Olitko paikalla katsomassa?

Äänestä
  • Terroristimaa Israel tappanut jo 100000 palestiinan siviiliä

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Terroristimaa Israel tappanut jo 100000 palestiinan siviiliä

    Onko kaikki jo sorakasana yli vuoden sodan jälkeen, kun NETON-HAJU uhosi tuhoavansa Hamasin ....ja se edelleen is going strong...höh..!!

    Ja missä niitä panttivankeja säilytetään, kun IDF ei ole saanut haraviinsa.....heikkoa suoritustasoa.

    Äänestä

Osa on palautettu, mutta siitä huolimatta paljon jää palaamatta.

Äänestä

Hölynpölyä. 112 heistä on vapautettu ja arviolta 50 on edelleen vankeina ja elossa. Ts. n. 90 on kuollut syystä tai toisesta.

Äänestä
  • Suurin osa kidutettu hengiltä veikkaan

    Äänestä

  • Kuolleet Israelin pommituksen seurauksena. Kuten kuoli myös valtaosa siviileistä 7.10.2023.

    Äänestä

  • Syystä tai toisesta, kuten Israelin pommituksissa.

    Äänestä

7.10 kun Hamas hyökkäsi tavallisten Israelilaisten koteihin, teot olivat raakalaismaisia. Vauvoja keitettiin ja laitettiin uuniin jne

Israel yritti näyttää näitä alueelle tunketuneelle vajakille Greta Thunbergillekin, mutta tämä kieltäytyi

Äänestä
  • Höpöhöpö. Kaikkea säkin uskot 😆

    Äänestä

  • Just ja Kakelle oli joku luottotutun broidin veli valaehtoisesti todistanut, että Tshernobylin voimalan kellariin ovat Jokke Biden ja sen pedofiilijengi jemmanneet satoja pikkuvauvoja, joista kerätään eliksiiriä ANTI-AGING lääkkeeksi Usan rikkaille papparoille.

    Äänestä

Vasssreiden mielestä se sitä parempaa kidutusta

Äänestä

Oikeistopellejen trollaukset ovat uskomattoman mauttomia ja typeriä.

Äänestä

Eniten panttivankeja ovat tappaneet israelilaiset silmittömillä pommituksillaan ja tulituksillaan. Israelilaiset tappavat kaiken mikä liikkuu, vaikka nämä heiluttaisivat valkoista lippua.

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000010063149.html

Äänestä

Hamas aloitti, ansaitusti ovat sen jälkeen kärsineet. Israel on niin nerokas ja voimakas. piippari pommit oli nerokkaita ja monelta terroristilta lähti munat.

Äänestä

Hamas on rauhan ja ystävyyden isoäiti. Urhoolliset Hamasin taistelijat puolustavat palestiinalaisia lapsia, mutta silti lapsia kuolee Hamasin vapaustaistelijoita paljon enemmän.
Miksi lapset esim. eivät halua piiloutua vapaustaistelijoiden kanssa Hamasin tunneleihin vaan jäävät niiden yläpuolella oleviin sairaaloihin?

Äänestä

Hamasilla

Äänestä
  • Oikein.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

243 on raakalaismaisesti kidutettu kuoliaaksi mitä sairaimmilla tavoin. Ovat oikein nautiskelleet.

Tuskin palauttavat edes noita kahdeksaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu