Uutta kuva materiaalia. Iranin isku Israelin lento tukikohtaan ! https://www.youtube.com/shorts/uIB28MBDujw
Israelin Iron dome tosi toimissa
Anonyymi-ap
13167
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ööööö ? ? Siinähän ainakin 95% ohjuksista torjutaan ? ? tirsk :)
Niinhän ne tuumailivat Tuntemattossa sotilaassakin: suomalainen vastaa kymmentä venäläistä, mutta entäs sitten kun tulee se yhdestoista.
Ei toimi jude-dome ei.
Paljon on Nato niiloja jotka ottaa Israelin itsensä ilmoittamat tiedot joka asiassa tosissaan ! !
Näin
Hyvä Iran
Tietääkö aloittaja edes mistä tuo video on.
Buahahahaa, tyypillistä MV-kamaa.................
Eihän ole kun You tubessa. Näkyyhän se selvästi. Mutta jos tsekkaa kommenttejakin yli 9300 sadasta kommentoijasta kukaan ei ole Israelin puolella ! Ja 190 000 peukutusta iskulle . Että pikkiriikkisen pieni on Israelin rikollisjoukon kannattaja kunta !
Israelin Iron dome taru suli kun tosi toimissa testattiin.
Huthit koeponnisti iron domen ja heikoksi havaitsivat sekä Huthit että israel.
Ilmankos Hutheilla menee niin hyvin. Jemeniläiset lienevät maailman onnellisin kansa!
Positiivista tuossa oli että kaikki tulivat alas; joko omin avuin tai sitten avustettuna. Muistuttaa käänteisesti aika paljon meikämannen sorsajahtia; pauketta piisaa ja panoksia kuluu mutta mikä lopputulos ? Kenties kaverin vahingossa ampuma tavi ja nuotiolla paistamatta jääneet HK- Blöön sisäfileet kun märät puut eivät syttyneet. Mutta elokuussa jälleen uudellleen !
No sinulla ja rautakupolilla tosiaan sama tehokkuus sitten :)
Vaikuttaa ainakin siltä etteivät pelkää vaan panevat hyökkäävän länsi-Israelin pelkäämään. 😁👍