Kun häntä vedetään johonkin Epstein keissiin
mukaan.Hän ei edes tuntenut Epsteinia?
mukaan.Hän ei edes tuntenut Epsteinia?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Epsteinin mukaan Trump oli hänen paras kaverinsa 10 vuoden ajan.
Kyllä trumppi on mukaansa uittanut ilotalossa. Mellu on antanut vain kerran silmät ummessa.
Kyllä tunsi. Siitä on kuviakin.
Tunteminen ja tapaaminen on eri asioita.
Yli 200 valokuvaa eri vuosilta jossa ovat yhdessä. Selvästi olivat ystäviä.
Noilla rikkailla jotka on alkaneet politiikkaan on todella lyhyt muisti, eihän trumpilla ole turhaan niitä ahdistelu juttuja jos ei mitään ole ikinä tapahtunut? Lisäksi trumpin jutut on fantasiaa.
Missejä ei tossa talossa ollut ja Trump tykkää misseistä ja malleista. Kaikki naisystävät tätä lajia. Soitteli jopa Anne Pohtamolle. Luuletko, että hän on joku reppana, joka tykkää lapsista?
"Luuletko, että hän on joku reppana, joka tykkää lapsista?"
Sanoihan se omasta tyttärestään jotenkin niin että seurustelisi lapsensa kanssa jos ei olisi oma tytär.
https://timesofindia.indiatimes.com/world/us/amid-groping-allegation-donald-trumps-past-comments-about-daughter-ivanka-viral/articleshow/114550651.cms
"Among many remarks that Trump made about his daughter Ivanka included 'voluptuous', 'a piece of a**' etc"
Aika pervoja juttuja Trumpilla.
Trumpista ja Epsteinistä on paljon valokuvia yhdessä. Trump valehtelee.
En ole nähnyt yhtäkään, sori. Sensijaan kyllä Ghislain ja Epstein vierailivat kunigatar Elisabethin suomalaisvalmisteisella puuhuvilalla Sandringhamissa.
Epsteinin vajaan 80 miltsin lahjahuoneistossa sekä sillä saarella joka huoneessa oli tallentavat kamerat, ja ratsioiden yhteydessä Epsteinilta takavarikoitiin järjetön määrä tallenteita. Nyt Valkoinen talo sanoo, että kaikilla tallenteilla olikin vain netistä ladattua lapsipornoa... Ei helvetti mitä pahkasikaa.
Ehkä toveri Krasnovin kalpea ihrapyllykin siellä vilahtaa orgioiden huumassa jos tutkimukset ja todisteet hävitetty...
Macron ilmoitti julkisesti, että USA:n hallinto vaihtui heinäkuun alussa!?
Verratkaa kuvia kummastakin Trumpista ja Melaniesta ennen ja jälkeen tuon ajankohdan. Melanille ilmestyi yhtäkkiä lisäkiloja ympäri kehoa. Trumpilta hävisi kasvoista rasvoja ja ryppyjä. Pituuttakin liki parikymmentä senttiä:
https://www.facebook.com/100089028700580/videos/1231794205276282/
Kuva kohdassa 3:40
Katsomme näytelmää, jolla yritetään huijata ihmisiä. Silti käydyt ja aloitetut sodat ovat todellisia. Todellista on myös pankkiirien epätoivo, koska sotia tarvitaan täyttämään heidän taskunsa.
Jos joku vielä uskoo, että rahat menevät Ukrainan puolustamiseen, niin herätkää jo lampaat.
Katsokaa Fulfordin raportti loppuun, niin saatatte saada kiinni narunpäästä.
Tässä on taustaa nykytilanteelle vuodelta 2008:
https://rumble.com/v6vpdrj-benjamin-fulford-original-interview.html
Kokiko Turkki saman kohtalon kuin Japani?
Media luo todellisuutta ja menneisyyttä voi siten muuttaa.
Isä vitsaili. Sellasia ne isät joskus on.