https://www.youtube.com/watch?v=UWhz3SXPWkg
Monimutkainen käytäntö!
Ateismin eri tyypit
7
94
Vastaukset
- Anonyymi
Linkissäni! Oikotie-mainoksessa väki tanssii kuin Raamatun uskovaiset hurmokessa tai hiekään nuuskittuaan! Monimutkainen käytäntö!
Miksi eivät kuluttiasi energiaansa johonkin hyödylliseen!
Raamattu roviolle ja lukuaika hyötykäyttöön! - Anonyymi
ateistinen nauruherätys on aina läsnä oleva tiktokissa Jay lenox 75 kolme ihmistä nauraa ja pilkkaa työkseen on kyllä hommaa siinä pitäisi verokirjalla aina hommia tehdä. törkeää. miten ihmiset voi olla pahoja. Täysin pihalla..
- Anonyymi
se on ikonisinta aikaa pilkata elämässä muita uskontoja ja uskovia. MT ongelmaisia. Käytännössä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
se on ikonisinta aikaa pilkata elämässä muita uskontoja ja uskovia. MT ongelmaisia. Käytännössä.
Kyllä, monill uskvoasilla on ongelmia, esim. mainostetaan Jeesusta paikoissa, johon uskonto ei kuuulu! hyvä vastaus!
- Anonyymi
Uskova ei pilkkaa ateistia. Myötätunto ja ihmetys. Thats enough hieman beige ainakaan naama apinan
Summarum.
Voiko ihmisellä olla mitään muuta työtä
Kuin pilkata.
.ja kehua itseään
Tuottavaa työtä really.
Vois lähettää rahaa - Anonyymi
ateisti jay lenox 75 tulee jossakin vaiheessa kehumaan itseään. suora tv lähetys ja pitää olla koko ajan törkeä käytös. että on uskottava.ateisti bodium. paikka.
- Anonyymi
ai tyyppihyväksytty ateisti 🤣
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663342Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433147Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1182546- 432528
- 311943
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271840- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851455- 391320
- 821179