Mikä tämä tällainen "EU" oikein on? Osa Välimeren mustalaismaista nuolee venäläisiä kieli pitkällä umpisuolessa. Viisumeita myönnetään kilpaa rahan kiilto silmissä. Sivistyneemmissä maissa taas yritetään pitää kiinni sovituista rajoista.
Aivan tyhjänpäiväinen liittouma!
EU on lelukerho!
Anonyymi-ap
2
68
Vastaukset
- Anonyymi
Juu, mut ei niillä ole rahaa panostaa puolustukseen Venäjää vastaan, vaikka rahaa tulee russikkaturisteilta. Tuollaiset alkuasukasmaat, kuin Italia ja Espanja joutaisivat ulos EU:sta.
- Anonyymi
Maailman kallein Liitto Suomen kansalle.riittää kun ollaan natossa.ja niin kauan kuin ollaan eu:ssa,suunta alaspäin.ollut jo vuodesta 1995.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä322881- 1722255
- 622234
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331968Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411326Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221323- 131308
- 101204
- 221181
- 111174