TERRORISTEILLE 6-0

Eka erä terroristeille 6-0. Kuka on se herra isoherra joka uskaltaa tunnustaa tosiasiat
6494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mikä erä? Ei tuollaisen pikkutapahtuman, jossa kuolee muutama kymmenen ihmistä, pitäisi edes ylittää uutiskynnystä.

Äänestä
  • sanoisitko noin jos ne sinun mielestäsi vähät 38 ihmistä sisältäisi äitisi, isäsi, kaverisi??
    kunnon kansalaiset matkaavat yleisillä töihin ja seonneet terroritit räjäyttelevät busseja, junia ja metroja..

    mietippä toiseen kertaan!

    Äänestä

  • sani kirjoitti:

    sanoisitko noin jos ne sinun mielestäsi vähät 38 ihmistä sisältäisi äitisi, isäsi, kaverisi??
    kunnon kansalaiset matkaavat yleisillä töihin ja seonneet terroritit räjäyttelevät busseja, junia ja metroja..

    mietippä toiseen kertaan!

    Nii. Mieti poika! Mietippä poju, mietippä mitä puhut!

    Äänestä

Mielestäni tämä pikemminkin todistaa sen miten voimaton a-kaitasen järjestö alkaa olla.

Äänestä
  • Tosiasia, ei voida estää terrosismia.ainoastaan hillitä

    Äänestä

38 kuollutta on keskimäärinen päiväsaldo Irakissa. En sanois mitään kuusnollasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eka erä kirjoitti:

Eka erä terroristeille 6-0. Kuka on se herra isoherra joka uskaltaa tunnustaa tosiasiat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu