Blondi ja presidentti

Nuori nainen eilen ostoksilla. Kun kuuli Lontoon pommiattentaatista, loihe lausumaan: ”On se hyvä, että ne tapahtuivat siellä, etteivät tapahtuneet täällä. Täällä me olemme turvassa, meillä on niin hyvä presidentti.”

???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!#¤&%/()=?
Onko meillä miinanraivaajapresidentti?
7466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Samaa tasoa kuin presidentin=).

Äänestä

Veikkaisin tarkoittaneen, ettei Suomen poliittinen johto provokatiivisella käytöksellä ole vetänyt muslimien vihoja maamme ylle. Vielä uraauurtavampaa työtä tässä tekevät maamme naiset, jotka uupumatta jakavat pesäänsä tummille miehille. Ei kai ne tänne iske, kun täällä saa kivasti pussit tyhjiksi! :)

Äänestä
  • heh...hyvin vitsikkäästi ilmaistu heh !

    Äänestä

  • Olet itse tainnut jäädä ilman pesää ja nyt syytät siitä tummia miehiä. Säälittävää.

    Äänestä

  • ihan turhaan alan pioneereja. Pesää sinne pesää tänne. vaativaa työtä se on ja kuitenkaan siitä ei saa edes palkkaa. Näitä naisia pitää kunnioittaa.

    Äänestä

Mitä yhteyksiä Halosella lienee....?

Äänestä

Meidän presidentti antaa halosta päähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Selittäkää minullekin kirjoitti:

Nuori nainen eilen ostoksilla. Kun kuuli Lontoon pommiattentaatista, loihe lausumaan: ”On se hyvä, että ne tapahtuivat siellä, etteivät tapahtuneet täällä. Täällä me olemme turvassa, meillä on niin hyvä presidentti.”

???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!#¤&%/()=?
Onko meillä miinanraivaajapresidentti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu