Ja pidetään ne rys*sän rajat kiinni!

Ja pidetään ne rys*sän rajat kiinni!


Tämä tulisi olla selviö kaikille.





Rajalaki on mitätöitävä, niin turvataan tehokkaammin venäjän rajojen kiinnipitäminen.
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomi menettää 1000 sia miljardeja rahaa, kun ei tee kauppaa naapurin kanssa.

Äänestä

Ei tule tuke mitenkään tuota sotaisaa imperialistista diktatuuria.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja pidetään ne rys*sän rajat kiinni!


Tämä tulisi olla selviö kaikille.





Rajalaki on mitätöitävä, niin turvataan tehokkaammin venäjän rajojen kiinnipitäminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu