Olisiko tullut halvemmaksi jättää Atte Kaleva terroristeille

Mitä hyötyä Suomi sai kun moisen kansanmurhan vähättelijän lunnaat maksettiin.
1088
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kallis turhake. Suomen valtiolla vain on paha tapa tuhlata rahaa kaikkeen hyödyttömään.

1Äänestä
  • Hallitukset ohjaa valtiota aina kukin vuorollansa.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Hallitukset ohjaa valtiota aina kukin vuorollansa.

    Ja jokainen hallitus sekaantuu toinen toistaa järjettömämpiin juttuihin.

    Äänestä

  • Anonyymi00005

    Anonyymi00002 kirjoitti:

    Hallitukset ohjaa valtiota aina kukin vuorollansa.

    Äänestä

Atte ei saa mitään aikaan, nyt eikä koskaan. Sammalelahti sama juttu, tere tulemast.

Äänestä
  • Atte on kova sana. Kokoomus ei ole. Atte tajuaa kyllä, milloin mediaa kusetetaan eikä salaa mielipiteitään. Hyvä Atte.

    Äänestä

Miten Atetsta on tullut noin läski?
Oli vielä hyvässä kunnossa kun päästettiin vapaaksi vankeudesta.

Äänestä

Kyllä olisi ja olisi yksi vajakki vähemmän suomessa.

Äänestä

Atte Suomen suurin terroristien rahoittaja! Muistaako kukaan paljonko terroristit sai kun vapauttivat Aten ja hänen muijansa?

Äänestä

Aten vaputtamisesta ei ollut mitään hyötyä Suomelle. Mutta terroristit sai ison summan rahaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä hyötyä Suomi sai kun moisen kansanmurhan vähättelijän lunnaat maksettiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu