Konetuliaseet vapaaehtoisille ja muutama puskutraktori ja sitten yks muslimi korteli kortelin perään.
Terroristi ongelmaa nopea ratkaisu
ölli
6351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vähä-älyiset palstanvierittäjät olisi helppo torjua palikkatestillä, joka pitäisi ratkaista aina ennen viestin lähettämistä.
Testin ei tarvitse olla kovin vaikea, esim. kysymys kumpi on isompi luku 0,1 vai 0,10 pudottaa vähintään 50% kirjoittajista.
Aina kun joku ölli tai Teppo tms. pääsee läpi, eli on ehtinyt kysyä äidiltä, testikysymys pitää vaihtaa.
Siis kumpi on suurempi luku? Kysymys pudottaa 100 % kirjoittajista, sillä antamillasi lähtötiedoilla kyssään ei voi vastata.
Olisitko hiljaa
vaikka voisimme (emme kylläkään voi)tukahduttaa terrorismin ja tappaa kaikki, on ongelmana omat suomalaisemme, jotka tappavat syyttömiä noin vain ohimennen kuten esim. eräs imatralainen. Ja pari vuotta linnaa TV.tä katsellen .Psykologit tarjoamassa kaiken avun,voi voi sentään, että pystyy jatkossakin tappamaan.Näitä me ruokimme täällä suloisessa Suomessamme.
Elävät ihmiset harjoittavat rikollisuuksia, joten kaikki elävät tulee teloittaa. Ainoa Mahdollisuutemme.
ja niitten puolustajilta