Venäläiset huolissaan tsunamista.

Ukrainaan rintamalle kuolemaan meneminen ei tunnu huolestuttavan. Putin huolissaan jos tykinruokaa menehtyy tulvissa tai sortuvien rakunnusten alle.
5136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

🐑🐑🐑.. saatava rintamalle,ei saa kuolla järistyksissä.

Äänestä

Pienet vesivahingot ovat mitättömiä verraten tulevaa eurooppalaista talostsunamia.

Äänestä

Valitettavasti tuo maanjäristys ei ollut Moskovan ja Kremlin seudulla.

Äänestä

Hawajilla ja Kaliforniassa odotetaan tsunamia, maapallo on pyöreä.

Äänestä
  • Puoli metriä Kaliforniassa ei paljon "puristele" Se joskus tuleva järistys tosin tuhoaa San Fransiscon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ukrainaan rintamalle kuolemaan meneminen ei tunnu huolestuttavan. Putin huolissaan jos tykinruokaa menehtyy tulvissa tai sortuvien rakunnusten alle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu