Katsotteko Kalevan kisoja?

Yletv2:lla juuri nyt.
9205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Odotan kovasti milloin lesbo Salminen pituushyppää, mutta onko edes kusoussa?

Äänestä
  • Mikä on viimeinen sana.
    Miten Persu nyt Yleä katselee, äkkiä kaupallisille kanaville käännä.

    Äänestä

E V V K

Äänestä
  • On muita urheilutapahtumia kuin kyläkilpailut?

    Äänestä

Kivat kisat.

Äänestä

Mieluummin yleisurheilua kuin potkupalloa.

Äänestä

Korkeushyppääjä Ella Mikkola on kaunotar. Sopisi Miss Suomeksi.

Äänestä
  • ...kuten myös Emma Tainio. Hyvä, että Suomessakin alkaa tulla maailmalla esiintymiskelpoisia naisurheilijoita.

    Äänestä

Nokka pystyssä jatkuvasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yletv2:lla juuri nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu