Kytkös Israeliin estää Sannaa osallistumasta kesän tärkeimpään tapahtumaan, se on sääli.
Sanna Marin - Flow festari menee boikottiin
Anonyymi-ap
20232
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
No höpö höpö. Hän ei ilmasen viinan- bileitä jätä väliin.
Super Marin joutuu nykyään itse maksamaan festari käynnit . No hänellä yrittäjällä on varaa .
Peukkua ja jauhoa tarjolla örvellysbileisdä js JauhisSanna (sd) tamperelaisenakin sen taatusti tietää.
Hyvä jos Marin painaa päälle. Israelin toimet muuttuvat koko ajan häikäilemättömämmiksi.
Olisi hienoa, jos Israelin entisten sotilaiden ja tiedustelupomojen painostus tehoaisi sotarikollinen Netanjahuun. Samoin jos arabimaiden ehdotus Palestiinan tunnustamisesta ja Hamasin luopumisesta vallasta Gazassa toteutuisi.
Esteenä voi olla se, että sekä Netanjahu että Hamasin johto pelkää joutuvansa tuomiolle, jos sota loppuu. Sama pulma on Putinilla. Nämä rikolliset ovat menneet niin pitkälle, että paluuta ei ole.
No eiköhän sanna pukeutuis Israelin lippuun, jos siitä muutama lantti maksettas...on kuin harakka, kaiken kiiltävän perään.
Tehokas nainen tämä Sanna! Jäi kyllä kaikkien pikkupoikien mieleen.
Täälläkin "harakat" jaksaa yhä vaan räksyttää!
Puuma naiseksi. Pikkupoikien päiväuni.
Vaikka Sannuli on tehnyt kaikkensa pysyäkseen poissa julkisuudesta 🤷♂️🤫
Vois koittaa enempi. Jos tuo on kaikkensa, niin ei paljoon kyllä pysty.
Hehe . Supernoita pääministeri Marinia pelkäsi itse Putinkin .
Noin juuri on, ääripäät pitävät yllä sotaa, ja voi olla, että toisiaankin. Se oikeastaan tiedetäänkin, että Netanjahun puolue on tukenut Hamasia pitääkseen huolen, ettei pysyvää rauhaa synny, mutta yhtä selvää on, että Hamas tarvitsee Netanjahua ihan vastaavasta syystä. Kuka murhasi Sadatin? Islamisteja olivat, mutta oliko takana muitakin?
https://fi.wikipedia.org/wiki/Anwar_Sadat#Salamurha
Sanna vois opettaa nykyministereillekkin kuinka yhdistetään viranhoito ja raju ryyppääminen.
Eikös se joku neuvonantaja olekin?
Ootan vesi kielellä uutta Sannan syntistä tanssivideoo . Aah mikä supernoita .
Joutuuko OSINKO SANNA maksamaan nykyään itse festarinsa?
Plääh. Päivä on pilalla 😭
Pitikö Sannan esiintyä siellä, oliko joku tanssiryhmä vai mikä?
Sanna ei ole noita, vaan hyvä ihminen. Ihailtava ihminen jopa.
Todellisuudessa Sanna ei saanut järjestäjiltä ilmaista vip-lippua ja viinatarjoilua. Sanna päätti "boikotoida"
JauhisSanna demukousta ei jauhon ha peukun suoerbileistä pysy pous edes tamperelaisena kuten hyvin tiedämme.
Tuoko parturi-kampaajansa mukana?