Tänään on hyvä päivä ottaa märkää

Onhan sentään elokuun kymmenes päivä armon vuonna 2025. Sen kunniaksi.
791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Huomenna työpäivä. Ei voi vetäö kuin joku 20 kaljaa.

Äänestä
  • Maanantaina siös. Tärinä hai et ei haitoita

    Äänestä

Sariko se siellä esikuvallisesti houkuttelee nuoria pois kannabiksen käytöstä?

Äänestä

lapset ottas nyt sen peukun pois suusta

Äänestä
  • Millaiset vibat siitä saa?

    Äänestä

  • Ei pitäs imeä myöskään vesipiipun kautta.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Ei pitäs imeä myöskään vesipiipun kautta.

    Mikä siinä vesipiipussa on niin pahaa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onhan sentään elokuun kymmenes päivä armon vuonna 2025. Sen kunniaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu