Elämysautot Oy kokemuksia

Anonyymi-ap

Onko kokemuksia Elämysautot Oy?

4

349

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kokemukseni Elämysautot Oy:n kanssa oli suoraan sanottuna täysi pettymys. Nimestä huolimatta kyseessä ei ollut mikään "elämys", ellei sellaiseksi lasketa turhautumista, epämääräistä viestintää ja ylimielistä asiakaspalvelua.

      Vuokraamamme ajoneuvo oli huonosti huollettu, sisätilat epäsiistit ja osa varusteista puuttui kokonaan. Kun yritimme saada asiaan selvyyttä, vastassa oli täysi välinpitämättömyys – sähköposteihin ei vastattu, puhelimessa luvattiin "palata asiaan", mutta mitään ei kuulunut.

      Lisäksi yrityksen ehdoissa on kohtia, jotka selvästi suosivat pelkästään heitä itseään. Varausmaksut jäävät heille, vaikka auto olisi käyttökelvoton tai asiakas joutuisi perumaan perustellusta syystä.

      En suosittele kenellekään, joka odottaa ammattimaista palvelua, luotettavuutta tai vastinetta rahoilleen. Tämä oli surkein palvelukokemus pitkään aikaan. Ottakaa rahat mieluummin jollekin, joka oikeasti arvostaa asiakkaitaan.

      Elämysautot Oy:ssä ei ollut muuta elämystä kuin karvas maku suussa.

    • Anonyymi

      Mulla on jo elämysauto, hymer foortin alustalla.

      • Anonyymi

        Entäs palstavahti, voitko sanoa elnakkiasi elämysautoksi?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2300
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      26
      974
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      902
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    5. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      568
      835
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      738
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      670
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      30
      627
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      66
      625
    Aihe