Pisti myös tanssiksi pöydällä.
Kuka demari ryyppäsi viime viikonloppuna?
Anonyymi-ap
24242
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Otti vähän reilummin.
**
- SDP:n -PERSEILIJÄ- Bile-Sanna -Se oli - ja PERSE-Paljaana Pöydällä -HILLUI- !
**
Onko ollut torilla itkuja tirauttelemassa ja sääli pisteitä mummoilta keräämässä.🤣🤣🤣🤣🤣
Hurraako kulttilaiset?
Veti perseet olalle ja tanssi pöydällä.
Kampaaja ei enää pyöri samassa porukassa. Nyt on uusi taas koekäytössä.
Kuka 39 v nainen pukeutuu noin?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/d79e4e8f-0e95-4f47-9c88-235cca1c97d5
Tyyli on suoraan lainattu joltain pissikseltä.
Ei voi tyylipisteitä antaa. Mitä ihmettä hän on ajatellut pukeutuessaan?
Ne on yleensä teinejä. Nyt kyseessä keski-ikäinen yh-äiti.
Meidän mummo 82v
Asu suoraan punaisten lyhtyjen alueelta.
Tyyli on suoraan sekakäyttäjän käsikirjasta.
Varsinainen lortto.
joku jauhopää varmaan.
Normi viikonloppu.
Jos on hyvämieli niin voi pistää vaikka pöytätanssiksi Kunhan ei tallo kenenkään lautaselle ja on housut jalassa
Tuuliviiri.
Festari henkilökunta sanoi ettei tiedä kenenkään tanssineen pöydillä, mutta siellä on oleilu paikka vähän ylempänä jossa voi tanssia ja se näyttää kuin tanssisi pöydällä eli suuri otsikko kuvasta, mutta toimittajan ammattitaidottomuus esti tarkistamasta missä tanssi tapahtui. Sannalta hyvä veto, hän osaa vedättää suomalaista sopulilaumaa.
Sangen huvittavaa, mutta myös säälittävää, kun kommunistit ja kommunistiset lehdet mölysivät viikkoja kun kokoomuspoliitikot kävivät ruisrokissa sivistyneesti nauttimassa muutaman drinkin vapaa-ajallaan ja vähän ajan kuluttua tunnetussa huumefestivaalissa oma palvonnan kohde hyppi barbaarimaisesti pöydillä, todellakin muidenkin päihteiden kuin alkoholin vaikutuksen alaisena, niin sitä hehkutettiin kuin urotekoa.
Kyllä vasemmisto on yhtä hyödytöntä p---asakkia.
Varmaan kaikki demarit?
Yhteishyvä. Alta, päältä, perästä ja edestä rasvattava.
Piri lorisi ränniin.
Märkä multala ottanut muutaman drinkin ja hoiperteli ja soperteli festareilla. Orpo sekoili sanoissaan ja oli kännissä Sanna ei koskaan esiintynyt humalassa julkisilla paikoilla.