Riikka jakaa kuin jakorasia

Komeille maahanmuuttajamiehille menee tukuttain rahaa Mikkeliin, Ruduksen hikiraatajille ei mitään, saa suomalaiset lähteä työttömiksi eivätkä saa edes asumistukea omistusasuntoihinsa.

Sanna Marin takaisin pääministeriksi!
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

- SDP ja Vasemmisto ja Vihreät ja KEPU -Mikkelissä HÄÄTÄÄ -Suomalaisia !

- SDP:n -PERSEILIJÄT- nuo - KANSAN-KUSETTAJAT - Kusettaa Kansaa - !

_-Jakavat -MEIDÄN- Rahoja Mamu/Paperittomille-Paskiaisille - !

- HÄÄTÄVÄT- Suomalaiset Asunnoista ja Antavat Matu / Mamuille - !

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Äänestä

Taas tapahtuu persujen vahtivuorolla, kuten vuonna 2015. Näistä ei ole mihinkään, paitsi tuhoamaan Suomen hyvinvointi. Oppositioon pysyvästi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Komeille maahanmuuttajamiehille menee tukuttain rahaa Mikkeliin, Ruduksen hikiraatajille ei mitään, saa suomalaiset lähteä työttömiksi eivätkä saa edes asumistukea omistusasuntoihinsa.

Sanna Marin takaisin pääministeriksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu