paljonko kanttilamppu antaa ulos voltagea?

mä sain tulokseksi 14.8 v, onko hyvä?
774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

hyvä on tuo jänönen.
valotkin kirkkaat varmasti.

Äänestä

iha ok lukema jos kierrot on n.5000

Äänestä

hugo niminen säätäjä siellä on joka hoitaa sen

Äänestä

kiva kun ihmiset ostaa vielä kanttilamppuja

Äänestä
  • onhan se

    Äänestä

mikä on kanttilamppu?

Netti tarjosi Volvo kuorma-autoa ja Lada sivuja

Lamppu kuluttaa sähköä eikä syötä jännitettä ulos.

Äänestä
  • se on laatikkomallinen lada

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

mä sain tulokseksi 14.8 v, onko hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu