No tilihan se sieltä totuus taas

Kannabis säilyy elimistössä pitempään, kun muut huumausaineet. Tuo tili juuri menossa olevasta ohjelmasta MTV Sub Trafic Cops.
18140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

No tätä ne viherpössyytelijät ovat yrittäneet salata, kun ovat sanoneet kannabiksen olevan vaaratonta huumeetta.

Äänestä
  • Huumeet ja vedet jälkimmäinen on ihmiset.
    Hakutulos
    koiruoho:ut:x
    1. Ilm. 8:11 Ja tähden nimi oli Koiruoho. Ja kolmas osa vesistä muuttui koiruohoksi, ja paljon ihmisiä kuoli vedestä, koska se oli karvaaksi käynyt.

    Äänestä

  • Ilm. 17:15 Ja hän sanoi minulle: "Vedet, jotka sinä näit, tuolla, missä portto istuu, ovat kansoja ja väkijoukkoja ja kansanheimoja ja kieliä.

    Äänestä

Tili tili.

Äänestä

Totuus ei pala tulessakaan niin se vaan on.

Äänestä

Kannabis ja virtsa toinen ruumiissa ja toinen päässä.

Äänestä

Sillä ole hevonperseen väliä kauan se säilyy kun se ei vaikuta.

Äänestä

Taas meni yksi viherpiipertäjien toitottama myytti paskaksi.

Äänestä

Meinaatteko te palikat, että se vaikuttaa niin kauan kuin elimistössä säilyy, höpö höpö. Käyttöannoksen vaikutus kestää tunnin, pari ja suut suppuun ny. 😅🤣

Äänestä
  • Pitkäaikaisella kovalla käytöllä voi kyllä tulla melkonen juustopää.

    Äänestä

ilmankin "tietoa" normaali ihmiset tajuaa vältellä mömmöjä :) no hyvä taas kun hullujen vihreiden arkkuun naula lisää.

Äänestä
  • Vihreillä riittää noita huumeiden puolustelu juttuja.

    Äänestä

  • Mommöjä sinulla on vanhuuden pehmittämässä päässäsi, niitä apteekista haettuja.
    Luomukukka taas ei ole "mömmöä". Se on puhdas luonnontuote, jolla on syöpää ja alzheimerin tautia ehkäiseviä vaikutuksia. Se ei ole myöskään myrkky, kuten alkoholi, siksi elimistö ei sitä pyri niin nopeasti poistamaan elimistöstä.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Mommöjä sinulla on vanhuuden pehmittämässä päässäsi, niitä apteekista haettuja.
    Luomukukka taas ei ole "mömmöä". Se on puhdas luonnontuote, jolla on syöpää ja alzheimerin tautia ehkäiseviä vaikutuksia. Se ei ole myöskään myrkky, kuten alkoholi, siksi elimistö ei sitä pyri niin nopeasti poistamaan elimistöstä.

    Jaa vai luomukukka se on. No entäs se unikko luomuako se oopiumi onkin.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Jaa vai luomukukka se on. No entäs se unikko luomuako se oopiumi onkin.

    Tuliko paha kysymys huumehörhölle.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Tuliko paha kysymys huumehörhölle.

    Dementialääkitty mömmöpää kyselee, onko unikokko luomua.
    Tietysti on, jos se on luomuna kasvatettu. Oliko sinulla vielä muita ongelmia, joita et ymmärrä?
    Vanhukset on tyhmiä, ei muuta voi sanoa.

    Äänestä

Onneksi vielä voidaan katsoa ulkomaalaisia ohjelmia joista noita tietoja tulee, kun Suomen mediat on viherpunavassari toimittajia täynä.

Äänestä
  • Juurikin niin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kannabis säilyy elimistössä pitempään, kun muut huumausaineet. Tuo tili juuri menossa olevasta ohjelmasta MTV Sub Trafic Cops.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu