täydellisesti höynäytettävän tasolle.
Teemu Selänne kertoilee puoluetoverinsa Sanna Ukkolan haastattelussa hänen ja Sirpa vaimonsa seksielämästä.
Onhan Teemun ja Sirpa rouvansa ulostulot medioissa olleet ala-arvoisia ennenkin, mutta nyt Teemu pisti riman kyllä tosi matalalle.
Ei voi muuta kuin todeta , että Selänteet ovat hyväksikäytettäviä hölmöjä tuon valtavan julkisuuden tavoittelunsa takia.
Tai ovat myös kovassa rahapulassa ja jokainen ansaittu roponen tyhmääkin tyhmemmistä haastatteluista tarvitaan.
Oli miten oli , ovat tehneet itsestään täydellisiä narreja ja naurun aiheita. Kukaan ei enää kunnioita tai edes muista Selänteen jääkiekkouraa. Rouvalla nyt ei mitään uraa ole tietysti ollutkaan.
Teemu on vajonnut nyt jo
Anonyymi-ap
3
439
Vastaukset
- Anonyymi
Niin se magalaisuus pistää pään sekaisin .
- Anonyymi
Polionen Teemu, vajonnut vaimonss kanssa NOIN alas .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1164895Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1153978Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2153896Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1721369En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155