Uusi hallitus tällaisella aineksella?

Haluaisitko tällaista ainesta uuteen hallitukseen?

https://www.facebook.com/reel/2241710129933139

☝🏻😯
13113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Erinomaista. Juuri tuota tarvitaan tylsän persko-poliitikan sijaan.

Äänestä

Seuraava äärimmäisen vasemmistolainen hallitus tekee äärimmäisiä tekoja. Ottaa todennäköisesti lisää terroristeja maahan.

Äänestä
  • Palstaporvari taas hourailemassa omiaan kuten tavallista.

    Äänestä

  • Taidat huutelija itse olla taipuvainen terrorismiin.

    Äänestä

  • Niin siinä käy. Äänestäjiään nekin. Silloin ei välitetä mitä niistä seuraa. Jos joku uhri kertoo jotain, hänet haukutaan suvsitsemattomaksi rasistiksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Palstaporvari taas hourailemassa omiaan kuten tavallista.

    Edellinen hallitus otti terroristeja maahan..

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Edellinen hallitus otti terroristeja maahan..

    Miksei tulevakin? Nythän on hamasin tykkäänisbuumi.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Miksei tulevakin? Nythän on hamasin tykkäänisbuumi.

    Nykyinen ei ainakaan tietoisesti ota terroristeja maahan.

    Äänestä

Eipä yllätä, et oli joku pipipää🙈

Äänestä

Tyypillinen vassari. Jostain kumman syystä vasemmistolaisuus suorastaan imee tuollaisia tapauksia.

Äänestä

Kuka noita non sense videoita tekee?

Äänestä

Ihmisten pitäisi tajuta selvästi yksi asia. Jos äänestää vanhaa systeemiä ja roikkuu siinä (koko rahasysteemikin, eu, politiikka, tutkimusten huonotkin puolet), saa vanhan systeemin ja se ei ole inhimillinen. Puolet inhimillisyyttä ei riitä. Koska osalla ihmisistä ei ole rahaa itsellään tai omaisia, että voi ostaa tarvitsemansa, kuten voisi olla se raha. Ja pitäisi saada kaikille kodit, riittävä raha (ei vain "aktiivisille"), turva, bunkkeri jne. Ilman rahaa ei saa mitään, edes ruokaa tai vaatteita.

Äänestä

Tuppura valtionvarainministeriksi, muuten ei aleta mittään!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haluaisitko tällaista ainesta uuteen hallitukseen?

https://www.facebook.com/reel/2241710129933139

☝🏻😯

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu