Tuota toinen ei huomannutkaan

Totta kai hän keksi sen:

Matkustamme siivellä "Keplerin" kyydillä kerran vuoteen Auringon ympäri.
Sitten joku vielä sanoo, ettei olla käyty missään.

Öllölän väki
396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

yläpuolella mutt mites ne raukat tuolla litteän levyn alapuolella.niillä on aina pimeää ku maalevy varjostaa jasit vielä veri menee päähän

Äänestä
  • ei tajuu voiko siellä sataa.

    Äänestä

  • mut lahjomaton kirjoitti:

    ei tajuu voiko siellä sataa.

    ne pahikset tulee sieltä.. ne jotka laittaa pommeja metroihin.. varokaa kurkkimasta reunan yli,joku voi kiskaista alas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mut lahjomaton nessinen kirjoitti:

Totta kai hän keksi sen:

Matkustamme siivellä "Keplerin" kyydillä kerran vuoteen Auringon ympäri.
Sitten joku vielä sanoo, ettei olla käyty missään.

Öllölän väki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu