Miehet joukkoraiskasi naisen törkeästi Espoossa

Oikeuden mukaan teossa oli erityisen nöyryyttäviä piirteitä.
Oliko oikeus mukana katselemassa kun noin tietävät?

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011442949.html
15148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

uLLATUS!

Äänestä

Selviä kantiksia. Muslimimies ei raiskaa naista niin että huoneessa on toinen nainen kannustamassa tekoon ja kukaan ei raiskaa häntä.

Äänestä
  • Muslimi raiskaa vaikka lampaita ja koiria.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Muslimi raiskaa vaikka lampaita ja koiria.

    Eipäs!

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Muslimi raiskaa vaikka lampaita ja koiria.

    Jostain luin, et joku tunki jopa sikalaan salaa. En muista mainittiinko mitä edusti.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Jostain luin, et joku tunki jopa sikalaan salaa. En muista mainittiinko mitä edusti.

    Kuulostaa ihan perus suomalaiselle (ps) toiminnalle. Monessa sikalassa on suomen historiassa kuulunut nöf nöf quuiiiii.

    Äänestä

Juomari tuomarit oli paikalla kaatokännissä.

Äänestä

Luitko tuon jutun huolella? Noi raiskarithan kuvasivat tekonsa ja levitteleivät niitä kavereilleen. Kait ne kuvat olivat oikeudessa todisteena.

Äänestä

Eikö ne kaikki olleet peukkulaisia ja huumeissa sitä tulee tehtyä kaikenlaista jännää. Olisiko naisen pitänyt vähän miettiä missä porukoissa viihtyy. Eikö vasta ollut juttu Peukkukeisarista joka antaa peukkua kun saa jotain vastineeksi. Se on kaupanteko as usual.

Äänestä

Miksi oikeus ottaa edes noiden narkkaripaskojen keskinäisiä tekemisiä käsittelyyn.
Melko turha joidenkin pirihuorien juttuja on käsitellä oikeudessa.

Äänestä
  • Raiskaus, on Rikos!!!

    Miksi suojelet raiskaajia?
    Koetko, näät niissä jotain yhtäläisyyttä?

    Äänestä

Varmasti kerrottu mitä siellä tehty. Videoitukkin, joten niistä todettu.

Yritätkö puolustella raiskaajia?

Äänestä
  • Siis millainen o

    olisi ollut törkeän sijaan kohtelijas?

    ai, normifestarit?

    Äänestä

Peukunkäyttäjä suostuu mihin vain, että saa huumetta. Ei kannata alottaa.

Äänestä

HUOMATKAA otsikko ! Kaksi miestä . Erittäin rasistista tuomioistuimelta verrata valheella .Ikäänkuin ... Kantasuomalaisia väärällä vertauksella . Kun pitää oikeasti etnisyys ja kansallisuus joka rikoksessa kuvineen / videoineen näyttää ! Eli harhautusta pelkästään mediat tekevät . Eikö nuo näe että Kohtalonsa = Nikolai Zauzexyn vertainen joskus mahdollista ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oikeuden mukaan teossa oli erityisen nöyryyttäviä piirteitä.
Oliko oikeus mukana katselemassa kun noin tietävät?

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011442949.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu