Onko Suomi EU:n heikoin lenkki ?

Tätä kyselen tietäjiltä.
580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eu nato mato lenkki on heikko kuin hämähäkin seitti,buhahaa,buhahaa

Äänestä

Suomi on HK plöö lenkki.

Äänestä
  • -

    Äänestä

Suomi pitänyt eu:ta pystyssä. Kommunismia. Maksanut enemmän kuin saanut.

Äänestä

Ei ole. Typerin kyllä jos ei laskuta tästä että ollaan pakotettu suojaamaan itseämme Venäjältä muiden kuin omien toilailujemme takia. Natopeli on meille suhteettoman kallis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tätä kyselen tietäjiltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu