Joko kohta voi ennakkovarata majoituksen Gazaan?

Kiinnostaisi olla ensimmäisten joukossa näkemässä Trumpin Riviera.

Toki on selvää että vielä menee hetki saada terroristijärjestöt karkoitettua, ne molemmat, Hamas ja YK.

Mutta luulen ettät tunkua on.
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kunhan saadaan ensin pahimmat pommitusten jäljet tasoiteltua ja palmupuut istutettua, niin sitten pääsee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kiinnostaisi olla ensimmäisten joukossa näkemässä Trumpin Riviera.

Toki on selvää että vielä menee hetki saada terroristijärjestöt karkoitettua, ne molemmat, Hamas ja YK.

Mutta luulen ettät tunkua on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu