lähettävät outoja posteja. Lähetyksestä pitäisi ottaa DNA näyte niin syyllinen selviäisi. Senjälkeen paketin voi toimittaa Purran työpöydälle.
Heikkolaatuiset perussuomalaiset
11
86
Vastaukset
- Anonyymi
Persuille pitäisi tehdä joku rotututkimus.
- Anonyymi
Todellakin. Käytös ei ole ollenkaan suomalaista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Todellakin. Käytös ei ole ollenkaan suomalaista.
Eikös persujen mestari ole ihan rotutohtori? Voisiko hän tutkia vähäsen vai onko jäävi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Todellakin. Käytös ei ole ollenkaan suomalaista.
Osaatko kertoa, että minkä maalaista perussuomalaisten käytös on? Onko se afrikkalaista, lähi-itäläistä, pohjoismaista, eurooppalaista vai mitä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Osaatko kertoa, että minkä maalaista perussuomalaisten käytös on? Onko se afrikkalaista, lähi-itäläistä, pohjoismaista, eurooppalaista vai mitä?
Ei ne mitään osaa, älä kuluta aikaas noin vaikeisiin kysymyksiin, helmiä sioille.
- Anonyymi
Onko mukavaa keskustella itsensä kanssa?
- Anonyymi
No ei ole. Me täällä SDP:ssä yritämme houkutella persujen äänestäjiä siirtymään meidän kannattajiksi näillä jutuilla mutta virta on nyt tyrehtynyt eikä täältä ole saatavissa enää höynäytettäviä. Täytyy siirtyä vasemmistoliiton tontille, sielä imbesillejä vielä löytyy.
- Anonyymi
Törkeää syyttää jotain ryhmää ilman mitään perusteita. Tuo on jo kunnianloukkaus. Ettekö tajua Fitun idiootit, saatavana keskenkasvuset nulikat!
- Anonyymi
En usko että pers-ulosteesta saa analysointikelpoista näytettä. Pers-uloste tuhoaa itsensä nopeasti, koska häpeää sitä mistä on tullut.
- Anonyymi
Joku punavihermamu lähettäny.
- Anonyymi
Jäljet johtaa uutisen vuotajaan itseensä.
Vääntänyt tortut kuoreen ja väittänyt tulleen postissa.
Tai voihan olla, että uimahallit ovat laittaneet allaskakit kiertoon.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En halua miestä joka
Havisee kuin haavan lehti kakat housussa eikä uskalla ottaa ohjia ja lähestyä naista. Niin kuin miehen kuuluu tehdä, oll2611660- 141598
Keskisarja todettiin rasistiksi
Yhdenvertaisuusvaltuutetun mukaan Keskisarjan lausunnot Ylen A-Studiossa viime viikolla täyttävät rasismin määritelmän4401532- 1371494
Yllättyisit miten iso, paksu ja esteettisesti kaunis minulla on!
Haluaisin tehdä sillä vaikutuksen sinuun ihana nainen. ❤️❤️🧡💛💚121119Olitkohan koskaan
yhtä optimistinen kuin minä siitä, että jonain päivänä olisimme vielä yhdessä? Vai uskoinkohan minä yksinäni siihen, jos861099Mikä tarve Kontulalla on paljastaa seksityötaustansa
Anna Kontula on koettu totiseksi kansanedustajaksi. Joka tosin on puolustanut aina seksityöläisiä. Mutta nyt Kontula ava281925Ensitreffit alttarilla: Heti outo ratkaisu uusilta asiantuntijoilta: "On tehty reippaitakin..."
Ensitreffit alttarilla uudistui ja mukana on kaksi uutta asiantuntijaa: Joonas Pesonen ja Iida Mäkikallio. Kari Kanala j13917- 89907
Arki on paljon tylsempää
kun en voi enää ihaillen seurata työntekoasi. Hyvä puoli on se että saan nukuttua ja syötyä, ei ollut kivaa olla jatkuva21890