Huomaatteko Riikan ajavan köyhät eläkeläiset

Köyhät eläkeläiset pois asunnoistaan.
692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos on köyhä niin elettävä sen mukaan. Suomesta löytyy halvempia vuokra-asutuntoja maakunnista..

Äänestä
  • .

    Äänestä

Se on kokoomustouhu! ei Perussuomalaista!

SUOMI ----- ENSIN

Äänestä
  • .

    Äänestä

Mikkelissä kävi niin. Kepu-vasurihallitus nakkaa niitä vuodenvaihteessa hankeen.

Äänestä

Sellainen kokkarepersu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Köyhät eläkeläiset pois asunnoistaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu