Kitos "pojat"

Kyllä oli taas hyvä, kun teitte valituksen. Siitä oli hirveesti iloa. Olette tosi fiksuja.
15548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Pitäisi hiukan miettiä näiden ianikuisten valittajat mitä tulee maksamaan. Jos pitäisi omasta pussista maksaa. Pystyis lärvet kiinni. Miksi ette muuta pois jo noin vituttaa ja ahdistaa. 🤬🤬🤬💩💩

Äänestä

Samaa mieltä,hirvittävät vahingot ovat saaneet ähtärille nämä valitusautomaatit

Äänestä
  • Persut on kertakaikkiaan aina vastahankaa.
    Mutta nyt maksavat kun hävisivät

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Persut on kertakaikkiaan aina vastahankaa.
    Mutta nyt maksavat kun hävisivät

    Kepuloisien hyvävelikerho ylettyy näköjään hallinto-oikeuteen asti. Mutta asia ei ole vielä loppuunkäsitelty. Takaan sen.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kepuloisien hyvävelikerho ylettyy näköjään hallinto-oikeuteen asti. Mutta asia ei ole vielä loppuunkäsitelty. Takaan sen.

    Tämä valitus tulee säästämään 7,6 miljoonaa euroa veronmaksajien rahaa. Ähtärin kepuloiset eivät ymmärrä ,kuinka homma toimii.

    Äänestä

Valittajien takia tänne ei enää tule yrittäjiäkään, mutta olkoon........

Äänestä
  • Jos tulevalla yrittäjällä on vilunkipeli mielessä ei kannatta tulla, täällä pärjää vain rehellinen yrittäjä, kyllä valituksista on ollut erittäin suuri hyöty. 17 miljoonan säästöt ja vielä suuremmat jos olisi päättäjät noudattaneet oikeuden päätöksiä, lähdettiin salaa lainoittamaan, hui siitä voi seurata jotain kivaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Jos tulevalla yrittäjällä on vilunkipeli mielessä ei kannatta tulla, täällä pärjää vain rehellinen yrittäjä, kyllä valituksista on ollut erittäin suuri hyöty. 17 miljoonan säästöt ja vielä suuremmat jos olisi päättäjät noudattaneet oikeuden päätöksiä, lähdettiin salaa lainoittamaan, hui siitä voi seurata jotain kivaa.

    Sinä olet Guru jankuttanut tuota samaa asiaa vuositolkulla. Se ei sillä miksikään muutu, että teillä on vaan kosto mielessä jauhatte samaa sontaa uudestaan ja uudestaan ja uudestaa.... Ei kukaan enää jaksa teitä kuunnella.

    Äänestä

Kyllähän se on niin että suurimmat kulut ja vahingot ovat kaupungeille tehneet valittajat

Äänestä
  • hahahahhahhahhhhhhhh!!!!!!

    Äänestä

  • Kepulainen selittää 🤣🤣🤣🤣🥕😂😂😂🍀🍀🍀🍀🐼

    Äänestä

Jos valitettavaa ei ole, niin yllätys, yllätys ei ole valituksiakaan!

Äänestä

Silloin ei ole mitään muutakaan........

Äänestä

Mikäs tässä on ollessa, kun pojat pitää meistä huolen. Heidän ansiostaan meillä on asiat nyt näin hyvin. Kiitos paljon Seppo ja Olli.

Äänestä

Kepulla ja loisilla on menossa loiskiehunta se on hauskaa seurata , lisää vaan aloituksia valittajista ja Kautokurusta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyllä oli taas hyvä, kun teitte valituksen. Siitä oli hirveesti iloa. Olette tosi fiksuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu