SDPnkommentit seksin ostoon

Kontulan kirja. Hyväksyykö Sdp?
17186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Miksi Ykkösaamussa ei kysytty Lintmannilta

Äänestä

Mikä vaikutus Suomen maineeseen ulkomailla?

Äänestä

Sdp
on riemuissaan.
Peukku ylös Antilta.
Hip- huraa !

Äänestä
  • Järkyttävää! SDP:n perhearvot lensivät romukoppaan!

    Äänestä

Suomeen pitäisi saada valtion ohjauksessa olevat bordellit.

Äänestä

Jos suomessa on 100 raittiusjärjestöä,
pitää saada myös sata bordellia.
Kyllä Kontula tietää.

Äänestä

On siinä tyttö tehny rahaa. Miten on,tuliko verot maksettua,vai tekikö hommia ns.pimeesti??

Äänestä

Missä on vasemmiston vastuu???

Äänestä
  • Ettäkö vasemmiston vastuu ???
    BBUUUAAAHAHAHAHAAAAA.... ;O)
    Punikit eivät ota vastuuta, heikäläisillä on viiden vuoden suunnitelma talous.
    Ja kun ne menee aina päin vitt..a, on syylliset jossain muualla.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ettäkö vasemmiston vastuu ???
    BBUUUAAAHAHAHAHAAAAA.... ;O)
    Punikit eivät ota vastuuta, heikäläisillä on viiden vuoden suunnitelma talous.
    Ja kun ne menee aina päin vitt..a, on syylliset jossain muualla.

    Anna Kontula, rakkauden ammattilainen. Ehkä Anna pitää seksistä, myös tästä kaupallisesta. Nämä Lähi-idän kolme suurta uskontoa kyllä suositeltavat että syntinen nainen kiitetään. Toisaalta olihan Jeesuskin huorien ystävä, Makdalan Maria. Itsellä on kunnia olla Annan asiakkaana joskus 94 tai 95 ja hyvää teki. Tietenkin syntinen nainen kivitetään 🍓🍓🍓❤️❤️❤️

    Äänestä

Onko VEROT maksettu tienesteistä, vai tehtiinkö hommat ns.PIMEÄNÄ ??

Äänestä

Vois hyvin kuvitella,että asiakas on saanut ainaskin hyvän "poskihoidon"..

Äänestä

Onko Li kommentoinut?

Äänestä

Vapaassa maassa voi tietysti irvistellä toisille melkein miten tahansa, mutta totean vain, että Anna Kontula, vaikka hänen kanssaan olisin monista asioista eri mieltä, on oikein hyvännäköinen ja fiksu nainen. Hyvää jatkoa hänelle!

Äänestä

78785

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kontulan kirja. Hyväksyykö Sdp?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu