Vihreitten Sofia Virta on varsinainen puhekone!

Sofia Virralla ei ole minkäänlaisia käytöstapoja eri puolueitten keskustelutilaisuuksissa. Hän puhuu paatoksella ja agressiivisesti vihreitten ajamista asioita. Puheet ylipitkiä ja keskeyttää jatkuvasti toisen puhujan puheen.

Todellinen häirikkö, jota ei yksinkertaisesti jaksa kuunnella. Erityisesti perussuomalaisten suhteen akka on suorastaan törkeä.
13226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Hyvä näin, koska tämän vähä älysen touhut saa vihreet putoon kannatuksen pohjlle. Se on kun Mariini räppänä, luulevat jotta huuto on voimaa.

Äänestä
  • Huutavat ja räksyttävät viherpunikkiakat!👎🏼

    Purralla aina tyyni tyyli! ❤️

    Punaviherkumpuja yle 🤮

    Äänestä

Lähetettävä Käytöksen kultainen kirja! Ei ihme, että tuli ero!

Äänestä
  • Juu sama tuli mieleen että niitä eronneita viherpuna b-kansalaisia..

    Äänestä

Ei vedä vertoja Rouva Saarikon puhe-automaatille.

Äänestä
  • Li Andersson on myös samanlainen puheautomaatti. Puheenvuorot olivat aina pitkiä ja oli kova keskeyttämään toisen puheen. Oli varsinainen puheaikavaras , kädet heiluivat koko ajan sinne sun tänne. Onneksi häipyi EU-komissioon...ainakin toistaiseksi.

    Äänestä

punaista viivaa jakkaa pukkaakohan kohta kirjaa kuin kontusella kontulalla

Äänestä

hooker se on tautinen vielä.

Äänestä

pahamaa

Äänestä

Virran silmistähän näkee mitä se käyttää!

Äänestä
  • Totta, silmät suorastaan leimuavat, kun Sofia Virta paasaa solkenaan asioita!

    Äänestä

Kai nyt työpaikoilla on nykyään testit ja puhallutukset!

Äänestä
  • Yleensä kyllä on! Jos ei ole, niin heti käyttöön!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sofia Virralla ei ole minkäänlaisia käytöstapoja eri puolueitten keskustelutilaisuuksissa. Hän puhuu paatoksella ja agressiivisesti vihreitten ajamista asioita. Puheet ylipitkiä ja keskeyttää jatkuvasti toisen puhujan puheen.

Todellinen häirikkö, jota ei yksinkertaisesti jaksa kuunnella. Erityisesti perussuomalaisten suhteen akka on suorastaan törkeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu