Maahanmuuton myötä kannattaa miettiä genetiikkaa, joka perustuu ihmisten valinnoille.
Maailman insestin isoimmat lukumäärät sijoittuvat islamistisiin maihin.
Toisten maiden tilastot ovat hurjaa.
Kauko-Itä, Pakistan...
Koko insesti ilmiö, kuinka monen sukupolven jälkeen voi geeni tasaantua tai kuinka monen jälkeen se näkyy yhä?
Lisääntyminen on kivuliasta kun on riskiä, että ei ole yhteisymmärrystä, mutta tuore ja uusi geeni kannattaa siitäkin huolimatta, että avioliitto loppuu erilaisuuden takia lyhyeen. Sellainen on biologia vain.
Geenirikkailta vaikuttavat muslimit voivat kantaa yllättävästi insestin geenejä.
Suomalaisille insestin geenit eivät ole tarpeen kun kotoisalla itsellään on niitä aika runsaasti ja josta maan piti päästä eroon, parantaa geenejä globaalisella maahanmuutolla.
Antaa vain oikeistolaissikojen harjoittaa insestiä näennäisen hyvin tuloksin heidän mielestään. Äiti on makea, het germaanien jälkeen tai niin kuin heillä.
Insestin kulttuuri sijoittuu islamiin
22
229
Vastaukset
- Anonyymi
Jo ehti kuppaukko niksuttelemaan serkusavioliittohäpeässään.
- Anonyymi
Ja sitä toteutetaan ristinuskossa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja sitä toteutetaan ristinuskossa.
Ainoa julkisesti insestiä lailliseksi kannattava, julkihuora, on VASEMMISTON ANNA KONTULA! Hyi! Siihen vielä koko vasemmiston toive eläimiin sekaantumisen normalisoiminen. Siinä sitä on punikin arvomaailmaa lähes kokonaisuudessaan. Irstasta ja irvokasta!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ainoa julkisesti insestiä lailliseksi kannattava, julkihuora, on VASEMMISTON ANNA KONTULA! Hyi! Siihen vielä koko vasemmiston toive eläimiin sekaantumisen normalisoiminen. Siinä sitä on punikin arvomaailmaa lähes kokonaisuudessaan. Irstasta ja irvokasta!
Vasemmisto on islamin lisäksi todella sairas ja rietas, ainoastaan omaa etuaan huutava kultti.
- Anonyymi
No mitä siitä sitten . Eipä Kaukoidässä ole meille tullut paljoakaan pakolaisia , . Arabimaissa insesti tai lapsiavioliitot ovat harvinaisia . Hinduilla on esim lapsiavioliitot yleisiä. . muuten joku vuosi sitten oli juttua norjalaiskylästä , jossa lestauskovaiset kovin harrasti insestiä . Vähän ihmettelin kun siitä media Suomessa kirjoitti erittäin vähän tai ei ollenkaan .
- Anonyymi
No sitä kulttuurihankkeiden tuovat tännekin...
- Anonyymi
Kukaan ei ole tutkinut kuinka moni pariskunta on serkuksia, kuinka nuorena on naitettu, kuinka monta vaimoa eli yh:aa yksi mies pitää. Niistä pitäisi antaa ne rikostuomiot, eikä ns. vihapuheista.
Eduskunnan puhemies tohtori Jussi Halla-aho pohtii aikoinaan blogiirjoituksessaan somalien kansallisia ja ehkä suorastaan geneettisiä erityispiirteitä ja sai teostaan rikostuomion.
En suosittele, että solvaat toista uskontokuntaa lähes samalla tavalla keksimällä puolivillaisia puheita ihmisen geeneistä.
Ystävällisin terveisin, Moktar. ;)- Anonyymi
Geenit on tieteellinen asia. Ei niitä voi kieltää. Somalitkin erottuu ominaispiirteillään. omasta mielestään hyviä, meidän ei. Normaaliaisteilla, ilman tutkimuksia. Lapsiavioliitot ja insestin islam hyväksyy. Se on sairas kultti noin täkäläisittäin. Nyt sellainen kiellettäisiin oikopäätä jos olisi uudempi. Rikostuomio oli väärä ja vasemmiston laatimien lakien aikaansaannos.
- Anonyymi
Pilataan nyt taas tuo hyvä tarina faktoilla.
Oli yleistävä kirjoitus suomalaisia miehiä vastaan.
Jussi kirjoitteli, että eihän noin voi sanoa.
Mitä jos suomalaisen tilalle laitettaisiin somali ja teoksi joku.
Siitä tuli tuli tuomio ja jussin sanoma osoittautui liiankin todeksi.
Arka paikka
- Anonyymi
blogiirjoituksessaan
Menehän multinikki muualle. - Anonyymi
Meni öyhön tunteisiin;
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cousin_marriage_in_the_Middle_East- Anonyymi
Siinä on sitä klaanien välistä rasismia. Ei voi mitenkään naida vierasta. Pitää olla suvusta.
- Anonyymi
Ootsääää oikkein persupoika vai pietarinpoika . Ota kiljuu tai tsaikkua välillä .
- Anonyymi
Kyllä Moktar on Kremlin omia poikia.
- Anonyymi
jos on viallisia geenejä !!! niin ne perityvät !!!
- Anonyymi
juutalaisilla on näitä geneettisiä sairauksia runsaasti , joita ei esiinny muilla
- Anonyymi
Juutalaiset nai uskontonsa ulkopuolelta ja ulkopuolelle. Ei suvun kesken. Sairaudet ei ainakaan siitä tule, kuten muslimeiden naimaperiaatteiden vuoksi tulee.
"Geenit on tieteellinen asia."
Näin ovat.
Kotikutoinen persutulkinta ihmisen genomista sen sijaan ei ole tieteellinen asia.
Nauretaan vartti. ;)- Anonyymi
sama kun pikkuvarpunen ja varpunen ovat eri lajia , aivan kuten kongon demokraatti ja peppi pitkätossu 🤔
omituista on että saavat lisääntymiskykyisiä jälkeläisi
- Anonyymi
Insesti ja pedofilia kukoistaa islamissa.
- Anonyymi
Kukoistaako se siis kohta meilläkin.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352156
- 841283
- 561258
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...321172- 631151
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39864Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122749- 27694
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55555Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi20541