Aleksis Kiven katu

Olen muuttamassa Hesaan. Asunto olisi Aleksis Kiven kadulla. Miten levoton on? Onko narkkareita? Uskaltaako liikkua?
3195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö kukaan todellakaan osaa vastata tähän?

Äänestä
  • Ilmeisesti vaikea sanoa, kun ei itse Aleksiskaan ole reagoinut.

    Äänestä

Huoh, kukaan ei vastaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen muuttamassa Hesaan. Asunto olisi Aleksis Kiven kadulla. Miten levoton on? Onko narkkareita? Uskaltaako liikkua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu