Useimmilla persuilla ei ole perhettä eikä puolisoakaan mutta joilla on perhe hekin ovat havahtumassa siihen miten perheen tytär tai tyttöreet ovat ihastuneita mamumiehiin. Todellisuutta ei persu pysty pakenemaan.
Persujen tyttäretkin haluavat mamumiehiä
Anonyymi-ap
8122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ja persujen pojat myös
Puhumattakaan isänmaallisista persumiehistä, joilla on joko tuontimorsian tai tuontisulhanen.
Jokaisella on oikeus omiin virheisiin. Oppi voi vaan olla liian kovaa.
Talous ei kasva osaamattomalla ja kouluttamattomattomalla väestöllä, minkä kehitysmaat ovat käytännössä osoittaneet. Kehitysmaalaiset tuovat kehitysmaan mukaanaan muuttaessaan muihin maihin. Suomen Pisa-tuloksetkin ovat tuon käytännössä osoittaneet, sillä Jyväskylän yliopisto Pisa-tuloksia analysoituaan päätyi siihen havaintoon, että suuri osa maahanmuuttajista valmistuu kouluasteelta jatkokoulutuskelvottomina ja kelvottomina työelåmään.
Tumma mamumies voittaa kalpeanaama kantiksen jokaisella osa-alueella. Siinä syy miksi persut(ukot) eivät halua heitä maahan puolisoiksi eloveenatytöille.
Syyria, Irak, Somalia ja Afganistan, missä ovat näiden maiden tieteen nobelistit? Koraanikouluillako maan talous lähtee nousuun?
Vai joka osa-alueella, jo professori Vanhanen osoitti älykkyyden heikkouden välimeren etäläpuolisilla alueilla
Aloittajalla ei ole perhettä eikä ystäviä, edes sukulaiset ei pidä yhteyttä ja naapuritkin välttelee. Tapatyöttömänä hänellä ei tietenkään ole työkavareitakaan. Hän on yksinäinen persufetesmistä kärsivä mt-potilas.