🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕
Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin aikoinaan lähti valloittamaan maailmaa.
https://www.is.fi/viihde/art-2000011517774.html
Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!
38
7856
Vastaukset
- Anonyymi
Nämäkö nyt vie sitä takaisin?
- Anonyymi
Onko salasuhde vai vanha suola janottaa juttu? Vai kavereita vaan. Mitä luulette?
- Anonyymi
Kai sitä nyt tuttuja saa tavata. Mitä ihmettä se muille kuuluu?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kai sitä nyt tuttuja saa tavata. Mitä ihmettä se muille kuuluu?
totta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
totta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kai sitä nyt tuttuja saa kiksaista. Mitä ihmettä se aviomiehelle kuuluu?
Päinvastoin
sen teki Mäkynen - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kai sitä nyt tuttuja saa kiksaista. Mitä ihmettä se aviomiehelle kuuluu?
Päinvastoin
sen teki Mäkynen - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kai sitä nyt tuttuja saa tavata. Mitä ihmettä se muille kuuluu?
Täällä on tämä seiskan lukijoitten joukko joitten elämä on tyhjää.aina kun seiska ilmestyy alkaa jauhaminen.Marin,Martina ,Tuusula,Eerikainen ,yleensä se joka on kannessa. Oma elämä yleensä katastrofia.
- Anonyymi
TYÖLOUNAS , JA PALAVERI PÄÄLLE
- Anonyymi
Seksisuhde😅
- Anonyymi
Vanhassa oli vara parempi
- Anonyymi
Ylipolvensaappaita ei voi vastustaa.
- Anonyymi
Voi hirveetä missä sitten pitäisi bongata Kontulan ostarilla vai missä ihmeessä tumpeloiden mielestä?
- Anonyymi
Veikkaan että Sanna ei kovin helposti Kontulaan lähde ellei ole pakko.
- Anonyymi
Ei ainakaan persun kapakoissa.
- Anonyymi
Saksittu hiustyyli:
https://imgur.com/a/3aMce4M - Anonyymi
Peukku tuli, Sanna läksi.
- Anonyymi
Kurppa saa mennä
- Anonyymi
Purrakurppa saa mennä hautaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Purrakurppa saa mennä hautaan.
Eli Sanna Marin joka kuppasi velat joita hän hallituksineen joutuu hoitamaan
- Anonyymi
Mukavaahan se on niitä naisen alapään karvoja ajella...
- Anonyymi
Sinäkö teet niin ?
- Anonyymi
Erittäin Tärkeä Uutinen.
- Anonyymi
Sanna Marin on laittanut Helsingin asunto-osakkeensa myyntiin. Missähän Sanna myt majailee, ehkä jonkun mieskumppaninsa luona, tai hotelleissa?
- Anonyymi
Persulla ei jöpötä ellei ole puhe Sannasta.
- Anonyymi
Sehän ei sulle kuulu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Persulla ei jöpötä ellei ole puhe Sannasta.
Demareilla pakko köpöttää että voisi puhua mistään
- Anonyymi
Sannalla muutto mielessä. Taitaa karistaa lopullisesti Härmän pölyt jaloista niin kuin moni on jo salaa tehnyt. Ainoa oikea ratkaisu tässä vaarallisessa tilanteessa on pelastaa oma nahka ja häippästä. Nato tms. ei auta hädän hetkellä.
- Anonyymi
JauhisSanna(sd) lähtee Parturinsa kanssa Suomen tomut ravistellen ehkä Oligarkkilandiaan, että JauhisSanna pääsee nylkyttämään Zelen kanssa vaikka ei enää Suomesta pysty sinne lahjoitttamaan.
- Anonyymi
Voi rassukka persua.
- Anonyymi
Töölössä on myös uusi kahvila nimeltään Bonbon.
- Anonyymi
Sannalla varmaan seuraavan kerran siilitukka... 🤔
- Anonyymi
Voihan hän ostaa pienemmän asunnon. Tuossa on paljon maksamista yhdelle ihmiselle tai muuttaa kenties Jonin luo?
- Anonyymi
Marin koti on etu-töölössä jonka nyt laittoi myyntiin ja asuntoa myy Andrei Koivumäki muistaakseni
- Anonyymi
Miettikää, miten vähän pullukasta tyhjäsilmäisestä Antti Rinteen seuraajasta kutoutui lihaksikas laiha seksiobjekti, jota vasemmalla palvotaan. Politiikan sijaan hänelle olisi sopinut fitness-ura.
- Anonyymi
Sannan seuralaiset ovat kaikki samannäköisiä kuin ranskalaiset himonussijat viiksineen. Saiskohan halloween handelista samanlaisia naamareita?
- Anonyymi
Ihanaa Sanna
- Anonyymi
>> Sannan seuralaiset ovat kaikki samannäköisiä kuin ranskalaiset himonussijat viiksineen
Kampaaja-Joni viiksineen on tosiaan kuin kloonattu, epäonninen Yrittäjä-Markus omine viiksineen. Sannan kolmaskin bongattu ja kuvattu brittiläinen poikaystävä olivat tätä viiksihuulien ritarikuntaa.
Sanna palailee nyt uraansa takaisinpäin. Ensin kuvauttaa itsensä Jonin kanssa, ja ensi keväänä kuvauttaa itsensä jo Markuksen kanssa.
Työt kansainvälisenä neuvonantajana eivät tunnu kovasti enää kiinnostavan. Näiden Instagram-juttujen kanssa on paljon kivempaa touhuta.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?837101Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267053Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1086157Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455404Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635185Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163467Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003380