kansanedustajan-mukaan-professori-puhuu-kuin-venajan-propagandaa

https://www.verkkouutiset.fi/a/kansanedustajan-mukaan-professori-puhuu-kuin-venajan-propagandaa/#caf40400

kuka maksaa palkan tutkijalle? työn arviointi? Eikö se PS ole näistä toopikoista jo ajat sitten puhunut?
382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kokoomus uskaltaa puhua jo PS asiaakin..hyvä se on

Äänestä

Ruotsila liikehti juu....

Äänestä
  • Ruotsila, eli höpsismin tohtori.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.verkkouutiset.fi/a/kansanedustajan-mukaan-professori-puhuu-kuin-venajan-propagandaa/#caf40400

kuka maksaa palkan tutkijalle? työn arviointi? Eikö se PS ole näistä toopikoista jo ajat sitten puhunut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu