Haittaako Teemu kokoomusta? SDP laukoo sellasta?

Taitaa Keskisarja saada nostetta Turhapuro kehuilla?
Anonyymi-ap
2025-09-27 11:13:52

https://www.is.fi/politiikka/art-2000011522743.html

kiitämme demareita

uunonappi
394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eikö se ole hyvä jos on harkittu?

vastakohta on esim vasemmistoliiton Annala-kuolema persuille...

Äänestä

Jos viittaat siihen Keskisarjan TV esiintymiseen josta sosialistit nostivat äläkkää niin kyllä Teemu siinä puhui vallan asiaa. On vaan niin, että kun sosialisti ei mitään ymmärrä niin pitää jotain keksiä kun oikeaa asiaa ei tule mieleen! Se on vaan vasureilla luetun ja kuullun ymmärtäminen hieman hakusassa!

Äänestä
  • Luikuri saapui piiriin, tinttan tanttan tallallei, - tällä kertaa kakkosnimimerkillään !

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Taitaa Keskisarja saada nostetta Turhapuro kehuilla?
Anonyymi-ap
2025-09-27 11:13:52

https://www.is.fi/politiikka/art-2000011522743.html

kiitämme demareita

uunonappi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu