G.S. tarkkailun pitä nimenomaan olla näkyvä.

Anonyymi-ap

Se taktiikka on aivan uskomaton – sitä on vaikea uskoa todeksi.

Olen lukenut, että se toimii näin, ja juuri nämä ovat keskeiset asiat:

1. Uhria täytyy tarkkailla.

2. Tarkkailun täytyy olla nimenomaan näkyvää – on olennaista, että uhri huomaa, että häntä seurataan.

3. Uhrin täytyy kertoa tästä tarkkailusta läheisilleen, esimerkiksi vanhemmille, sisaruksille tai muille luotettaville ihmisille. Jos hän ei kerro kenellekään, kuten jotkut kaverini tekivät, taktiikka ei toimi.

4. Näiden läheisten täytyy järjestää uhrille psykiatrinen pakkohoito. Tämän taktiikan ovat psykologit kehittäneet – se oli osa Itä-Saksan salaisen poliisin (Stasi) Zersetzung-ohjelmaa.

5. Gang stalkerit ovat saavuttaneet tavoitteensa, kun uhri on psykiatrisessa pakkohoidossa.

Minuakin tarkkailtiin näkyvästi – en muista yksittäisiä tapauksia tarkasti, koska siitä on jo 22 vuotta aikaa.

14

297

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuinka tuo tekoäly voi sanoa, ettei esimerkiksi gang stalking tai T.I. ole olemassa? Se on väärässä, koska minä tiedän, että gang stalking ja T.I. ovat olemassa — minulla on omakohtaisia kokemuksia gang stalkingista ja T.I:stä.

      Eli juuri ne ihmiset, joilla on omakohtaisia kokemuksia gang stalkingista ja T.I:stä, ovat ne ihmiset, jotka siihen uskovat, ja tekoäly on juuri se ominaisuus, että ne, jotka päättävät, miten tekoäly ohjelmoidaan, voivat itse päättää, mitä tekoälyn mielestä ei ole olemassa.

      Ja se on juuri ainoastaan se ns. virallinen totuus, mitä tekoälyn mielestä on olemassa, mutta gang stalking- ja T.I.-uhreja leimataan mielenterveysongelmaisiksi ihmisiksi.

      Mutta kuinka kertoa ihmiselle, jolla ei itse ole omakohtaisia kokemuksia gang stalkingista tai T.I:stä, mitä se on?

      Eli kertoa heille hyvin yksinkertaisesti ja simppelisti, mitä gang stalking on, mikä sen tavoite on, kuinka se toimii ja mikä on siinä keskeistä.

      1. Tavoite on saada uhri vaikuttamaan skitsofreniselta, jotta hän joutuisi psykiatriseen pakkohoitoon — sen takia, että gang stalkerit haluavat kostaa hänelle.

      2. Kun uhri on saatu psykiatriseen pakkohoitoon järjestelmän sisään, niin tavoite on saavutettu.

      3. Psykiatrinen pakkohoitojärjestelmä huolehtii uhrista koko hänen loppuelämänsä.

      4. Keskustelupalstoilla otetaan mielenterveys-kortti esiin, kun uhri kertoo gang stalking -kokemuksistaan.

      5. Gang stalkereiden keskeinen tavoite on muuttaa uhrin viereiseen asuntoon, joten gang stalkereilla on hyvät suhteet asuntovälittäjiin.

      6. Kun gang stalkerit asuvat viereisessä asunnossa, he voivat aiheuttaa esim. meluhäirintää — esim. vetää vessan, kun uhri käy vessassa.

      7. Heillä on herkät mikrofonit, joten he tietävät, onko uhri esim. vessassa tai makuuhuoneessa.

      8. He voivat pitää uhrin hereillä yöllä meluhäirinnällä, joten uhrille aiheutuu unenpuute, jolloin uhri voi saada helpommin psykoosin.

      9. Markkinoilla on erilaisia mikrofonien häirintälaitteita, ns. mikrofoni-jammereita, jotka häiritsevät mikrofoneja, ja myös ns. bugidetektoreita tai piilomikrofonien paljastimia, joilla he löytävät mikrofonit — joten uhri ei saa äänitettyä sitä ns. meluhäirintää.

      10. Heillä on asunnon yleisavain ja he käyvät huomaamattomasti uhrin asunnolla, kun hän ei ole kotona, siirtelemässä esineitä.

      11. Kun uhri kertoo läheisilleen, esim. vanhemmille tai sukulaisille, että naapuri häiritsee metelillä tai että hänet pidetään metelillä hereillä yöllä tai että ihmiset käyvät siirtelemässä esineitä hänen kodissaan, kun hän on poissa, he eivät usko häntä, koska hän ei ole onnistunut äänittämään esim. meluhäirintää ym. eikä uhri muutenkaan pysty mitään todistamaan, jolloin he sanovat hänelle: "Oletko ihan hyvin? Pitäisikö sinulle järjestää psykiatrinen hoito?"

      12. Lähiomaiset järjestävät uhrille psykiatrisen pakkohoidon, jolloin gang stalkerit ovat saavuttaneet tavoitteensa näin yksinkertaisella tavalla.

      Näin gang stalking ja T.I. toimivat yksinkertaisella tavalla.

      • Anonyymi

        Ja mikähän motivaatio tuollaiselle toiminnalle sitten olisi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja mikähän motivaatio tuollaiselle toiminnalle sitten olisi?

        Se on osa vainoa. MIKSI IHMISIÄ VAINOTAAN?


    • Anonyymi

      Tekoäly vain toistaa internettiin laitettuja asioita. Sinne on tähän mennessä kerääntynyt ilmiön kieltämiseen keskittyvää materiaalia enemmän kuin sen tunnustavaa aineistoa. Tekoäly ei ajattele itse, onko asia totta vai ei, se vain toistaa jo olemassa olevaa tietoa netistä.

      • Anonyymi

        Siksipä joku GS kirjoittelu on niin kiivasta, koittavat toistolla "opettaa" myös AI:n siihen että naapurista saa sitä säteilyä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siksipä joku GS kirjoittelu on niin kiivasta, koittavat toistolla "opettaa" myös AI:n siihen että naapurista saa sitä säteilyä.

        "Säteilyn saaminen" on trollisanonta. Nykyään hakusanalla Laser kirjoitettuna ylös Etsi-kohtaan. löytää asiallistakin tietoa.

        Naapurista E-häirintää betoniseinän läpi on hankala aiheuttaa, MUTTA IKKUNOISTA LASIN LÄPI TULEE HELPOSTI.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        "Säteilyn saaminen" on trollisanonta. Nykyään hakusanalla Laser kirjoitettuna ylös Etsi-kohtaan. löytää asiallistakin tietoa.

        Naapurista E-häirintää betoniseinän läpi on hankala aiheuttaa, MUTTA IKKUNOISTA LASIN LÄPI TULEE HELPOSTI.

        Viekää tuo Kirjoittaja hoitoon,yrittää pelotella ihmisiä! Venäjälle hoitoon!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Viekää tuo Kirjoittaja hoitoon,yrittää pelotella ihmisiä! Venäjälle hoitoon!

        Enpä usko että yrittää. Ehkä on omakohtaista kokemusta. Eihän sitä kukaan voi uskoa ennen kuin osuu omalle kohdalle.


    • Anonyymi

      mulla noi stalkkerit kuolee helposti

      • Anonyymi

        Äläpä stalkkeri uhoa?joko sovitut sen pakkopaidan?


    • Anonyymi

      Kummajaisen oloisiahan nuo osallistujat onkin. Mitä järkimotiivia semmosilla yleensäkään on tai edes kaipaavat.

    • Anonyymi

      googlaa: SUOMEN JOUKKOVAINOTUT ry

      saat vähän laajempaa perustietoa

    • Anonyymi

      Mistä tätä palvelua voi sitten tilata?

      • Anonyymi

        Varmaan pitää tuntea oikeita viranomaisia tai heihin kytköksissä olevia ihmisiä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      306
      6663
    2. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      50
      5817
    3. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      186
      5292
    4. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      61
      4073
    5. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      38
      3338
    6. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      5
      3323
    7. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      52
      3237
    8. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      29
      3008
    9. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

      Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
      Maailman menoa
      11
      2242
    10. Mitäpä ostaisin ja lähettäisin Metsa Manille joulupäkitsiä?

      Vähän vaikea miettiä ja keksiä eikä pelkkää rahalahjaa oikein kehtoo. Kertokaapa te?
      Tuusniemi
      38
      1115
    Aihe