Konservatiivisten arvojen puolustaja, Charlie Kirk, sytytti kuoltuaan vielä suuremman liikkeen kuin koskaan eläessään.
https://www.youtube.com/watch?v=k5UO38-DN28
https://www.youtube.com/watch?v=k5UO38-DN28
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Kirk oli todella suuri mies. Vasemmisto hänet murhasi. Vasemmisto PITÄÄ TUHOTA!!!!
Sun kannattaa hakea apua ajoissa
Käskikö Jeesus tuhoamaan vasemmistolaiset? Tai ylipäätään ketään?
Kyllä te kristofasistit sitten olette sairaita ureapäitä.
Rakasti jeesusta? oli siis homppeli.
ÄLÄ RIENAA!!!!PALAT HELVETIN TULESSA ATEISTI!!!!
JEESUS OLI SIIS PAKANA KUN SIKISI ESIAVIOTTOMASTA SEKSISTÄ HEDELMÄNÄ!!!!!!!!!!!!!!!
LISÄÄN EDELISEENI !!! SAIKO JUMALA SUKUPUOLITAUDIN MYÖS YÖLSTÄÄN+!
Lopeta rienaus välittömästi. Muista ,että meidän Herramme Jumala, on myös koston Jumala.
Ja erityisesti sen. Ihminen on siirtänyt luomaansa jumalaan monia vittumaisimpia piirteitään.
Kahjo on tuokin Kirkin palvoja.
Hän varmasti pääsi taivaaseen. Oli rohkea totuuden puhuja. Muuta en hänestä tiedä.
Saattaahan hän ensi viikolla päästä taivaaseen, jos ylöstempaus tosiaan on 6.-7. päivänä. Missähän hän nykyään piilee ja mahtaako hänestä tuntua siltä, että tuo hologramminäytelmä oli sen arvoista?
Ei puhunut Totta vaan valehteli kyllä järkyttää miten Suomessa asti on noin sokeita ihmisiä!
Jeesus ei olisi rakastanut Kirkin kaltaista vihapuhujaa ja vähemmistöjen oikeuksien sortajaa.
Tekopyhä ihmisvihaaja.
Mitä ilkeämpi, rääväsuisempi kommari, sitä todennäköisemmin hän on saanut puheenvuoron Kirkin tapaamisissa. Monia hän saikin käännettyä järkevämpään ajatteluun.
Mikä pettymys olikaan tajuta, että uskova mies osallistui hologrammipetokseen. Itse en tiennyt miehestä mitään ennen 'murhaansa'. Vasta muutama päivä sitten kuulin ja näin videoklippejä, mitä oikeasti tapahtui. Black Swan Revelations -kanavalla Youtubessa. Kannattaa katsoa. Tosiaan, jos saisi haavan kaulaan, siitä pulppuaisi paljon verta. Hologrammikuvasta ei tietysti yhtään. Elvytystä ei edes yritetty. Ei kysytty yleisöltä, oliko siellä lääkäreitä. Yhdessä klipissä näkyy maaluukusta ylös kömpivä mies, jota sitten lähdetään kiikuttamaan kohti autoa. 'Leski' säteilee iloa.
Kaikki vassarit pitää tappaa!
Onko tuo sitä parempaa väkivaltaisuutta?
ÄLÄ RIENAA!!!!PALAT HELVETIN TULESSA JUMALA !!!!
SALLIT SODAT
VAHVAT KÄTENI TEKEVÄT JUMALALLE !!!!!!!!!!!!!!!!
NECKSNAPIN JA JUMALAN HEITÄ HELVETIN LIEKKEIHIN KOSTOKSI SODISTA!
Voisin vaikka vannoa ettei Jeesus kannata Kuk Klux Klania, Charlie Kirkin tiedetään kannattavan sitä...
Vai oliko hän sittenkin niitä jotka ratsastavat Jeesukselle, sillä hänen mielipiteensä olivat kyllä kaikkea muuta kuin kristillisiä.
Miksi ne eivät ole kristillisiä. Kirk ei hyväksy homoja eikä transuja kuten ei kirkonkaan pitäisi. Raamattu tuomitsee homot ihan yksiselitteisesti. Suomen ev. lut. kirkko ei ole kristillinen salliessaan homot.
Näytäpä tuo kohta taas kerran, niin saat selityksen mitä siinä oikeasti lukee. Biseksuaaleista...
Aasia selvä.
Mutta rakastaako Jeesus?
Kirsi on fundisoikeiston usan persu. Mätää paskaa sisältä ja ulkoa
Ota vastaan Jeesus niin sinäkin pelastut