Tervetuloa kansallisvaltiot

EU hiiteen, ehkä natokin
6110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sinä voit teleportata itsesi 1950–luvulle. Hei, hei.

Äänestä

Pietarin trolli taas krapulassa huutelee siellä.

Äänestä

Putinin päätavoite on EU n hajoittaminen . Ukraina on vain alkusysäystä siinä tavoitteessa .

Äänestä

Kyllä ne kansallisvaltiot palaavat EU sotkun jälkeen

Äänestä

Venäjällä on noin 90 eri kansallisuutta. Niille ensin itsenäisyys.

Äänestä

Samaa mieltä. Suomen talous mennyt alamäkeä koko EU:ssa oloajan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

EU hiiteen, ehkä natokin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu