Hyvin suunniteltu huijausfirma. Kaikki nuo tiedot saa ilmaiseksi muualta kun tutkii. Myös heidän asiakaspalvelu on tosi töykeää. Selitystä selitystä, mutta ei vastausta kysymykseen. Varokaa tuota lafkaa..
Carvertical
Anonyymi-ap
3
198
Vastaukset
- Anonyymi
Jos auto on kasattu tai korjattu jossakin nyrkkipajassa, niin sitä ei näy CarVerticalin tiedoissa.
- Anonyymi
Miten tuo firma on huijari?
Se että firma kokoaa tiedot eri lähteistä yhdeksi kokonaisuudeksi ja esittää helppolukuisesti, ei ole huijaamista. Se on palvelu millä on hintalappu.
Asiat voi ainakin osittain kaivella itsekin mutta mistä minä ne paikat löytäisin ja viitsiinkö nähdä vaivan kun pikkurahalla saa tiedot suoraan kännykkään.
Niin että kerrohan mikä siinä on huijausta? - Anonyymi00003
Kuumat jutut alkaa tästä 💋 Liity nyt https://Brenda.hoty.lat/Brenda#/?/?/upq6sv69x
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741114
- 701062
- 48994
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104948- 51925
- 33707
- 49704
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34597- 50590
Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118547