Meedvedevin mukaan eurooppalaiset ovat teuraskarjaa

Jotain alkaa tapahtua jotta karja saadaan tapettua
981
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei kuulosta mukavalta tämäkään ratkaisu.

Äänestä

Saatana ilmaan siitä se lähtee

Äänestä

Meedu on oikeassa

Äänestä

Ajatellaanpa että joka maahan singahtaa nämä raketit. Paljon ei jää jäljelle.

Äänestä

Montako tarvitaan Onko riittävästi potkua?

Äänestä

Keskelle Suomea meneehän siinä plääniä lujasti

Äänestä

Jyväskylään teho 200 km joka suuntaan

Äänestä

Tampere sonnijoki

Äänestä

Metukka siis myöntää julkisesti että venäloiset ovat vastuuttomia sotahulluja.
Johtopäätöksiä tästä hän ei enää pystykään tekemään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jotain alkaa tapahtua jotta karja saadaan tapettua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu