Vasemmistomeppi hakkasi miehen päätä vasaralla

2193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä lienee Tynkkysen huumoria?

Todennäköisesti tuo nainen puolusti itseään hirviömiestään vastaan.

Todella naurettavaa tehdä yhdestä naisesta päätelmä "vasemmisto väkivallasta"?

Kyllä Tynkkysen pää ei kestä Brysseliä. Mutta ei ihme kun Persuilla ei ole vaihtoehtoja ja valitsivat lukion käyneen sivarin joka on homo edustamaan itseään.

Muita eivät saaneet. Li Andersson tyrmäsi yksin Persut. Sai ääniä kolme kertaa enemmän kuin koko Persupuolue!

Se kävi luonnolle. Nyt pitää yrittää tätä kostaa edes jotenkin.

Säälittävää!!

Äänestä

ei liity Lapuaan !!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

...pidätettiin – sai rankan linnatuomion sijaan Li Anderssonin tukemana syytesuojan ja lämpimät halaukset.

https://www.suomenuutiset.fi/tynkkynen-aiman-kakena-vasemmistomeppi-hakkasi-miehen-paata-vasaralla-ja-pidatettiin-sai-rankan-linnatuomion-sijaan-li-anderssonin-tukemana-syytesuojan-ja-lampimat-halaukset/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu