Naaapurini kaatui polkypyörällä ilman kypärää

oli teholla viikon ja siitä siirtyi avo-osastolle. Pystyy juuri ja juuri pitämään silmiään auki mutta suu jauhaa jatkuvasti jotain vasemmistolaisia teesejä, kuten verot täytyy jakaa kansalaisille ja muuta sellaista.
7136
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Toivottavasti pyörästä saadaan vielä kulkupeli.

1Äänestä
  • Saattaa olla runko läskimassan alla vääntynyt korjauskelvottomaksi, näinhän kävi vatiman lahjuspyörälle.

    1Äänestä

Joulupukki tuo uuden motoroidun potkulaudan ja kypärän. Siitä se elämä taas jatkuu. Nyt ei putoa niin korkealta, kuin polkupyörän päältä.

Äänestä

Oletpa typerä.

Äänestä

Okei. Minun tuttuni jäi auton alle ja kun tuosta tokeni niin osasi luetella Esko Seppäsen edesottamukset kuin tyhjää vain. Ilman lähdetiedostoja.

Äänestä

Liskoaivot siis selvisivät tällistä.

Äänestä

niin, eihän se vasemmistolaisuus tyhjästä synny. vaatii jonkinlaisen tällin ennen "uskoon" tuloa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

oli teholla viikon ja siitä siirtyi avo-osastolle. Pystyy juuri ja juuri pitämään silmiään auki mutta suu jauhaa jatkuvasti jotain vasemmistolaisia teesejä, kuten verot täytyy jakaa kansalaisille ja muuta sellaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu